Церква City: у Вінниці УПЦ МП хоче збудувати “релігійний” район з церквою, басейном і трапезною. ГРАФІКА

У Вінниці на вулиці Квятека за ТЦ “Plaza Park” поблизу кінцевої зупинки на Вишеньці планується спорудження нової церкви УПЦ Московського патріархату – Хресто-Воздвиженського храму.

Про це Vежу повідомив архітектор Віталій Плясовиця, котрий напередодні оприлюднив ескіз майбутнього можливого проекту.

Як можна зрозуміти з графіки, окрім церкви на цьому місці також збудують спортивне ядро зі стадіоном і трибунами, критого спортзалу з басейном, поліклініку, церковний магазин, школу з трапезною, та навіть житловий будинок. Усі ці споруди будуть використані УПЦ МП для власних потреб.

   

Формально замовником ескізу є Хресто-Воздвиженський храм, розташований у Вінниці на вул. Келецькій.

Як підкреслює Віталій Плясовиця, наразі йдеться лише про розробку візуалізації, котра згодом може стати орієнтиром для проекту будівництва. Наразі ж про жодні можливі терміни спорудження комплексу, його вартість, а також джерела фінансування, не повідомляється.

Нагадаємо, що на початку року в Могилів-Поділському районі на Вінниччині згідно з розпорядженням голови ОДА Валерія Коровія, УПЦ МП було передано право власності на храм Алєксандра Нєвского за зверненням настоятеля храму Петра.

Позначки: , , , , , , , , , , , , , ,

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
 • Роман Кайнер

  Цікавий факт: РПЦшних приходів у рашці та в Україні однакова кількість — приблизно по 13 тисяч, незважаючи на в 3,5 рази менше наше населення. Отак нас і окучують кацапчики: через церкви, через язик, через групу «Гріби» та Ані Лорак… В умілих гебешних руках це все — зброя.

 • Я Батькович

  мп має сосати х*й, а не розвивати бурну дєятєльность

 • Юрій Краківський

  ) насправді Бог один. І байдуже в які храми Ви ходите.

  • Роман Кайнер

   Насправді ніяких богів немає. І зовсім не байдуже, чи будете ви ходити до нормального попа (якщо вже маєте таку потребу), чи до кацапського пропагандиста.

 • Larisa Kudasheva

  Ганьба!

 • Alexander Shuraev

  Вітаю з поверненням до середньовіччя. Не зрозуміло навіщо в ХХІ столітті цей московський поповський бордель тут потрібен і так все місто вже забудували цим непотребом, не кажучи вже про те, що це осередок ворожої пропаганди проти нашої Держави.