× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Центром Вінниці пройшли “вояки УНР та збройних сил Півдня Росії”. ФОТОРЕПОРТАЖ

Після виставки військової техніки та перед головною подією цього дня у Вінниці – військово-історичної реконструкції в Центральному парку – центром міста пройшла колона військових та реконструкторів у супроводі бронетехніки.

Колони реконструкторів – які представляли армію УНР, Революційну повстанську армію України та Збройні сили Півдня Росії – почали формуватися на Європейській площі ще близько 12:30. Тут саме продовжувалася виставка військової техніки – експозиція історичного панцирника “Петлюри” на базі англійського “Остіна” та нової української бронемашини “Варта-2”. Детальніше про цю техніку та фото ви можете прочитати за цим посиланням.

 

Зрештою, “Петлюра” незадовго до початку ходи виїхав в голову колони, і вже за ним почався рух: спочатку вулицею Оводова, а за тим – головною вулицею міста – Соборною.

Попереду колони рухалася поліцейська автівка, вже за нею – броньований “Отаман Петлюра”. За панцирником спочатку рухався військовий оркестр, а вже за ним – реконструктори, котрі відтворювали Армію УНР, Революційну повстанську армію України та Збройні сили Півдня Росії.

Замикали колону бійці ЗСУ і вже згаданий захищений 17-тонний бойовий автомобіль “Варта-2”.

Колона рухалася Соборною близько 20-ти хвилин, викликаючи велику цікавість містян, які в цей час опинилися в центрі міста. Через вхід в Центральний парк з вулиці Оводова колона рушила до концертного залу “Райдуга”, адже саме тут мало розпочатися відтворення бою 1919 року між українцями та росіянами, який сто років тому відбувся на узліссі поблизу Бершаді.

Як відбулася сама реконструкція – читайте та дивіться у матеріалі Українське військо звільнило Бершадь від росіян: як відбулася реконструкція бою армії УНР проти “білих”

Фото Андрія Завертаного

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору