× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На реконструкцію стадіону “Локомотив” шукатимуть інвестора: відповідь на петицію

Міська влада погодилась з твердженням, що Центральний міський стадіон потребує ремонту, проте наголосила, що для цього необхідні сторонні інвестори.

Минулого місяця в Єдиній системі місцевих петицій зареєстрували пропозицію побудувати у Вінниці стадіон, який би відповідав міжнародним стандартам.

Хоча зараз наша команда грає у другій лізі вітчизняного чемпіонату, але болить серце, коли проходиш повз стадіон, а він сиплеться штукатуркою, старі лавочки ще під час СССР (встановлені – ред.), крім того погане фінансування футбольного клубу “Нива-В”. Дуже прошу посприяти владу у підтримці будівництва стадіону “Локомотив” та підтримку футбольної команди в фінансовому плані, – зазначав автор петиції Роман Куземський.

Петиція зібрала 379 підписів і минулого тижня виконавчий комітет міської ради дав на неї відповідь.

– Повідомляємо, що Центральний міський стадіон дійсно потребує реконструкції. Наразі міською радою проводиться робота з пошуку інвестора для залучення позабюджетних коштів на проведення реконструкції комунального підприємства “Центральний міський стадіон”, – йдеться у відповіді на петицію.

З приводу підтримки футбольного клубу “Нива-В” у виконкомі вказали, що клубу наданий дозвіл безоплатно використовувати стадіон для тренувань та матчів.

Нагадаємо, що раніше вже з’являлась петиція про необхідність ремонту Центрального міського стадіону. Тоді міська влада відповіла, що це питання не на часі через брак коштів.  

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору