× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Це ж не контрабанда”: чому вінницька поліція охорони придбала автівки, зібрані в Росії

Минулого тижня на площі Стуса показали автомобілі, які придбали в Управлінні поліції охорони у Вінницькій області. Вінничан стурбував той факт, що автівки збирають у Росії, тому VежA вирішила дізнатись, чому в Управлінні обрали саме Volkswagen Polo sedan: машини, які виготовляють на території країни-агресора.

У Закупівлі, яка була оголошена ще на початку грудня минулого року, вказано що Управління поліції охорони у Вінницькій області придбає чотири автомобілі Volkswagen Polo sedan або еквівалент. На них готові були витратити 1 650 000 гривень.

В аукціоні перемогло ТОВ “ІНТЕР АВТО ЦЕНТР”, яке запропонувало надати автівки за 1 484 900 гривень і таким чином економія коштів склала трохи більше 165 тисяч.

Придбані автомобілі урочисто показали та передали правоохоронцям у п’ятницю, 22 березня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Швидші та потужніші: вінницька поліція охорони придбала нові автомобілі. ФОТОРЕПОРТАЖ

Саме обрані моделі стурбували вінничан, які в коментарях до новини звернули увагу на те, що хоча Volkswagen Polo sedan офіційно продається в Україні, збирають їх у Калузі, Російська Федерація.

VежA звернулась за коментарем до Управління поліції охорони, щоб з’ясувати чому було вирішено обрати саме ці автомобілі.

– Згідно заявки автослужби ми зробили оголошення в системі Prozorro. Так оголосили, що нам потрібно чотири автомобілі з такими характеристиками, які необхідні для функціонування по місту. Це ж не в селі їздити і не в полі. Оптимальний варіант, до речі, по ціні – вони коштують по 370 тисяч, а для автомобіля такого формату це дуже хороша ціна. При тому, він (автомобіль – авт.) вже обладнаний газобалонним обладнанням, що дає можливість економити на пальному, тому що газ дешевше, ніж бензин, – прокоментував секретар тендерного комітету Віктор Шаповал.

Він додав, що у тендері взяли участь три фірми, однак найкращу ціну запропонувала житомирська.

– Їм постачають автомобілі офіційний дистриб’ютор “Фольксваген” в Україні, які знаходяться в Києві. Вони сертифіковані в Україні, розмитнені, сплачені всі податки. Це ж не контрабанда. Автомобілі належали офіційному дистриб’ютору “Фольксваген” в Україні, все в них прозоро і відкрито, і їхні представники перемогли у нас в торгах, надавши найменшу ціну.

Volkswagen Polo седан — автомобіль B-класу, 4-дверна модифікація Volkswagen Polo 5 в кузові седан німецького концерну Volkswagen. Спроектований в 2009-2010-х роках для ринку Росії та Азії. З 2014 модель під таким же ім’ям продається ринку Малайзії. В Індії ця ж модель продається під ім’ям Volkswagen Vento. У Бразилії, Китаї і ПАР автомобіль носить ім’я Volkswagen Polo Classic. Збірка (по повному циклу) автомобіля, побудованого на платформі хетчбека Polo п’ятого покоління, організована протягом літа 2010 року на власному заводі ТОВ «Фольксваген Груп Рус» в промзоні Грабцево під Калугою. Перші товарні Polo sedan з’явилися у російських офіційних дилерів Volkswagen у вересні 2010 року. Автомобіль технічно ідентичний Škoda Rapid для країн, що розвиваються.

З 2011 року Volkswagen Polo sedan офіційно продається в Україні.

Вікіпедія

Додамо, що кошти на автомобілі було виділено з власних ресурсів Управління поліції охорони у Вінницькій області. До речі, раніше в автопарку структури були автомобілі Renault Logan, а також Renault Duster. Тепер старі авто будуть закріплені за екіпажами, які чергують  області, а нові використовуватимуться виключно у Вінниці.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору