“Це не акція, це порив душі”: вінницька школа-ліцей № 7 відправила гуманітарну допомогу бійцям на передовій. ФОТО

Сьогодні, 8 грудня, зі школи-ліцею № 7 відправляли гуманітарну допомогу українським військовим. Школа регулярно долучається до таких заходів, тільки цього року вже вчетверте зібрали вантаж для бійців на передовій.

Вантаж було зібрано найрізноманітніший: від продуктів і рукавиць до величезної кількості малюнків та підписаних прапорів. За словами волонтера-перевізника Андрія Нечипорука, вантаж сьогодні розподілять і частину (приблизно 400 кг) відправлять Новою поштою. Решту повезуть самі напередодні дня Святого Миколая в район Промзони, Шахти “Бутівки”, Опитного, Пісків, Красногорівки та Мар’їнки. До зібраного 7-ою школою також додаються сотні кілограмів допомоги від інших навчальних закладів та волонтерів.

Те, що люди збирають допомогу дуже важливо, але дитячі малюнки, листи, підписані дітьми прапори – це зовсім інша річ. Дітей вже зараз можна називати волонтерами і патріотами, – зазначає Андрій.

Читайте також: Лопати, генератори та скоби: волонтери збирають вантаж у АТО

Це не акція, це порив душі. Це має велике значення, адже то водночас і патріотичне виховання дітей, і дієва допомога хлопцям в бойових діях, – розповів директор школи Олександр Сухомовський.

За його словами для виховання дітей є дуже важливим, коли вона разом зі своїми батьками та вчителями збирають допомогу військовим. Окрім того, вони також неодноразово допомагали авдіївській школі № 6.

Ми весь час отримуємо зворотній зв’язок, особлива подяка від дітей 6-ої школи. Ми з ними почали спілкуватись регулярно. Якось намагались зв’язуватись через Skype, але через постійні бойові дії це важко робити, – додає директор.

Діти раді тому, що мають можливість якось допомагати.

Намагаємось підтримати бійців, збираємо всі речі, які вони просять. Підбадьорюємо їх своїми малюнками, діти пишуть вірші – це все зміцнює їхній дух, підіймає настрій. Держава, звісно, виділяє армії кошти на харчування, але їм хочеться чогось домашнього. Важливо щоб вони не забували, що їх чекають вдома, – розповідає учень 9-го класу Ростислав Бурлака.  

Фото Ольги Мірошниченко

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору