× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Це була воля громадян”: керівник поліції пояснив, чому патрульні не реагували на блокування мостів у Вінниці

Мітинг у Вінниці, під час якого автомобілісти перекрили два мости та страйкували проти підвищення цін на паливо, був “волею громадян” і саме через це поліція не реагувала та не штрафувала водіїв за правопорушення. Про це журналісту Vежі повідомив Редван Усеінов, очільник вінницької Патрульної поліції.

Нагадаємо, що йдеться про мітинг 11 жовтня, коли кілька десятків водіїв власними авто заблокували два мости через Буг у Вінниці, чим спричинили великі затори по всьому місту. Водночас патрульні поліцейські, присутні на місці подій, не вживали жодних заходів щодо припинення правопорушення.

– Це був мітинг, ми охороняли громадський порядок. Це була воля громадян, це була всеукраїнська акція, і ніде в Україні не штрафували даних водіїв. Причому, це ж був спокійний мітинг, – прокоментував Усеінов.

Читайте також: У Вінниці активісти заблокували два мости, протестуючи проти підвищення цін на пальне. ФОТО

– Чи можна вважати, що якщо акція повториться, то поліція так само не реагуватиме на такі правопорушення?

– Це ми будемо вирішувати по факту.

А як Ви прокоментуєте те, що деякі співробітники поліції не тільки не реагували на дії водіїв, але й висловлювалися на підтримку цієї акції? Яка позиція Патрульної поліції у цьому питанні?

Читайте також: Вінницька поліція не протидіє блокуванням мостів і відмовляється коментувати дії патрульних. ВІДЕО

– Позиція нейтральна, ми займаємо нейтралітет. Ми не маємо права підтримувати акції, ми охороняємо громадський порядок на вулиці, і все.

Патрульнин Варданян висловлює підтримку акції з блокування мостів

На запитання журналіста Vежі про те, чому раніше Поліція не відповіла на інформаційний запит нашого видання щодо цієї ситуації, Редван Усеінов відповів, що “наскільки я пам’ятаю, прес-офіцер надавав відповідь” та обіцяв усе перевірити.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору