× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Тризуб з повітря: як військові у Вінниці підтримали флешмобом полонених моряків. ВІДЕО

Сьогодні 80 військових полку ім. Івана Богуна влаштували флешмоб на підтримку полонених українських моряків. 

Бійці па площі ім. Стуса утворили собою великий тризуб, який видно з повітря. Таким чином вони намагалися продемонструвати, що пишаються відвагою моряків, які навіть потрапивши до полону, лишаються вірними присязі та демонструють незламність духу. “Цим флешмобом ми хочемо показати, що Україна своїх не забуває”, – говорять військові.

Більше фото та подробиці акції читайте і дивіться за посиланням.

Нагадаємо, вранці 25 листопада кораблі Військово-Морських Сил ЗС України у складі двох малих броньованих артилерійських катерів “Бердянськ” і “Нікополь” та рейдового буксиру “Яни Капу” здійснювали плановий перехід з порту Одеси до порту Маріуполь Азовського моря.

“Про намір здійснювати перехід заздалегідь було поінформовано відповідно до міжнародних норм з метою забезпечення безпеки судноплавства. Проте, всупереч Конвенції ООН з морського права та Договору між Україною та Російською Федерацією про співробітництво у використанні Азовського моря та Керченської протоки, прикордонні кораблі РФ – прикордонні катери типу “Соболь”, пскр “Дон”, катери типу “Мангуст”, мпк “Суздалец” здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України.

Внаслідок атаки Росії на українські кораблі, 23 члени екіпажу були захоплені в полон, шість українських моряків – поранено, за попередньою інформацією, двоє з них – в тяжкому стані. Усі три українських кораблі захоплені агресором” – повідомляли у Прес-службі Військово-морських сил ЗС України. Згодом стало відомо, що до полону потрапили 24 члени екіпажу.

Ця подія передувала введенню в 10 областях країни, у тому числі й Вінницькій, воєнного стану, що тривав 30 діб й завершився 26 грудня.

Відео Вадима Козака

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору