Три села Вінниччини можуть стати найкращими в Україні: триває голосування

В Україні триває конкурс «Неймовірні села України 2017». Наразі відібрано 20 населених пунктів-фіналістів, із яких три – у Вінницькій області.

Так, до фіналу всеукраїнського конкурсу відібрано Северинівку (Жмеринський район), Печеру (Тульчинський район) та Оксанівку (Ямпільський район).

село Северинівка

село Печера

село Оксанівка

Наразі інформація про кожне село міститься на сайті AgroPortal, де також можна проголосувати за те чи інше село до 16 серпня. Водночас із цим кожен член Експертної ради виставить оцінки селам-конкурсантам.

Поділля Incognita: Німецький млин, церква у Печері та містика мавзолею Потоцьких

За загальними результатами 24 серпня буде оголошено переможців. Призовий фонд між ними розподілять так: перше місце – 50% (або ж 75 тисяч гривень) призового фонду, друге місце – 20%, третє місце – 10%, решту 20% буде рівномірно розподілено між іншими конкурсантами (4 – 10 місце). Загальний призовий фонд становить 150 тисяч гривень.

Окрім того, Посольство Франції в Україні в межах реалізації конкурсу надасть премію за внесок у збереження навколишнього середовища та біорізноманіття. Також переможець конкурсу отримає можливість відвідати восени цього року Німеччину з метою обміну досвідом щодо розвитку державного управління та коопераційного самоврядування в Німеччині.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору