Тролейбус до аеропорту та годинник для побачень: що вінничани просять владу в нових петиціях

Запровадити новий тролейбусний маршрут до «Аеропорту Вінниця» та встановити на Майдані Небесної сотні годинник ліхтарного типу – такі петиції до вінницької влади було подано вчора, 11 вересня.

Зокрема, мешканцям міста незручно діставатися аеропорту «Вінниця», який розташовується у селі Гавришівка.

Принаймні такий висновок можна зробити з огляду на звернення, яке опублікував вінничанин Анатолій Штурма. Зокрема автор пропонує запровадити постійний тролейбусний маршрут сполученням «мікрорайон Вишенька – Аеропорт» та надати йому постійний номер.

Окрім того, вважає Анатолій Штурма, доречним буде також запровадження тролейбусу сполученням «Залізничний вокзал – Аеропорт».

Петицію було подано вчора, 11 вересня, і за добу її підписав один вінничанин зі 350 необхідних для розгляду пропозиції міською владою. Підписати звернення можна до 24 вересня.

Нагадаємо, раніше Вінницький аеропорт домовився із Вінницькою транспортною компанією щодо створення спеціального автобусного маршруту №33 «Барське шосе – Аеропорт». Він відправляється за дві години до початку реєстрації перед кожним рейсом. Прибуває в той же час, як літак привозить інших пасажирів, котрі повертаються з даного рейсу. До прикладу, якщо виліт до Тель-Авіву о 5:40, то автобус відправляється о 1:40.

У Європу крізь Поділля: вінницький аеропорт претендує на лідерство в Україні. ВІДЕО

Курсує автобус №33 від Західного автовокзалу по Хмельницькому шосе, проспекту Юності, вулиці Келецькій, проїжджає біля ринку Урожай, далі курсує по Пирогова, Соборній, зупиняється біля театру, тоді рухається по Чорновола та Київській до Центрального автовокзалу, тоді по Коцюбинського – до залізничного вокзалу, а звідти – по Привокзальній, Лебединського, Немирівському та Об’їзному шосе – до аеропорту. Вартість квитка – 10 гривень.


Автор іншої петиції, Олександр Шереметов, пропонує встановити на Майдані Небесної сотні годинник ліхтарного типу із елементами художньої ковки.

Як пояснює вінничанин, користі місту від цього буде багато. Зокрема, окрім естетичного задоволення та практичного способу звірки часу, така локація буде користуватися популярністю серед вінничан для «призначення перших побачень і не тільки».

Вочевидь, йдеться про годинник на кшталт такого:

Петицію було подано вчора, 11 вересня, і за добу вона назбирала два зі 350 необхідних підписів. Підписати звернення можна до 24 вересня.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору