× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Тренери Федерації Дебатів запрошують вінничан на безкоштовну Дебатну школу

Вже на початку квітня у Вінниці відбудеться дебатна школа, де всіх пристуніх навчатимуть ораторській майстерності, впевненості та як не боятися публічних виступів. Всі ці знання можна буде отримати протягом двох днів і до того ж – безкоштовно. 

 Вінницьку дебатну школу, де вінничанам розкажуть як грамотно дискутувати, організують першого та другого квітня, з 10:00 до 18:00, у приміщенні громадянської організації “Вінницька європейська стратегія” (вул. 600-річчя, 80).

Як розповів керівник проектів ГО “Вінницька європейська стратегія” Павло Власюк, їх організація таку дебатну школу організовує вперше, а метою заходу є популяризація дебатного руху серед вінничан. Надалі організатори планують на постійній основі влаштовувати дебатні турніри та започаткувати клуб, де вінничани могли б зустрічатися та обговорювати всі події, проблеми та ситуації, які відбуваються у місті.

  • Протягом участі у дебатній школі вінничани навчаться правильно формулювати та відстоювати свою думку. Зможуть правильно її подати та довести, а саме так і виховується майбутня політична еліта. Все починається з дебатів, з правильного мовлення, – запевняє Павло Власюк.

Як запевняють організатори, після участі у дводенному тренігу вінничани зможуть:

  • Виступати на публіці;
  • Працювати у команді;
  • Вибудовувати та аргументувати свою точку зору;
  • Краще опрацьовувати та аналізувати інформацію;
  • Отримати навики критичного і аналітичного мислення;
  • Стати частиною другого в світі (після олімпійського) руху, який об’єднує успішних людей з усіх країн.

Спікерами дебатної школи будуть Христина Коваленко – представниця “Інституту “Республіка” та Олег Хоменко з “Федерації Дебатів України”, який раніше вже організовував у Вінниці подібний тренінг.

Попередньо організотори очікують до 25 учасників. По завершенню дводенних тренінгів всі отримають не лише нові знання та навчики, а ще й сертифікати учасників дебатної школи.

Участь у Вінницькій дебатній школі безкоштовна, однак варто попередньо зареєструватися за посиланням ТУТ.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору