Трамвай та вірші: вінничан запрошують на зустріч із учасниками проекту «TRAmART»

Сьогодні, 21 березня, у Міжнародний день поезії у Вінниці фінішує унікальний мистецький проект «TRAmART». Вінничани можуть завітати до Центральної міської бібліотеки та поспілкуватися із поетами, чиї вірші лунали в трамваях міста протягом чотирьох місяців.

Даний проект – єдиний  в Україні у своєму роді: починаючи з листопада, вінничани та гості міста, їдучи в трамваї через Центральний міст, мали змогу почути кращі вірші поетів міста й області. Ініціатором проекту став молодий вінницький поет Юрко Юрчак.

Молоді вінницькі поети: хто вони? Частина перша: Девдера, Шкабара, Медведєва

  • Їхав у трамваї, слухав оголошення, і подумав, що було би цікаво, якби ще вірші там звучали. Ідеєю поділився із Вінницькою транспортною компанією. Дали позитивну відповідь. Вірші записували на студії радіо «Місто над Бугом», за що вдячний і колективу радіо, і міській раді, що посприяла безкоштовній реалізації проекту, – каже Юрко.

Так, у  вінницьких трамваях пролунали вірші 17-ти подільських поетів. Ними стали: Вадим Василенко, Юлія Вознюк, Вікторія Гранецька, Сергій Гула, Катерина Девдера, Ольга Зайцева, Михайло Каменюк, Василь Кобець, Віктор Крупка, Віктор Мельник, Руслана Мельничук, Максим Рязанцев, Влад Сорд, Андрій Стебелєв, Валентина Сторожук, Тетяна Яковенко, Сергій Татчин.

Поспілкуватися із ними, почути аудіо записи віршів, які звучали в трамваях та просто легко провести День поезії може кожен, хто завітає о 16:00 у Центральну міську бібліотеку ім. І.В. Бевза, що по Хмельницькому шосе, 4. Вхід на захід – вільний.

Фото – зі сторінки Юрка у соцмережі

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору