ТОП 7 відео Vежі 2016-го року

Цей рік для для нас у Вінниці був неповний: у тому сенсі, що Vежа з’явилася в місті лише шість місяців тому. Однак у плані емоцій, вражень, пережитих потрясінь – приємних та не дуже, – побаченого, почутого та задуманого на майбутнє, ці 164 дні варті не одного року.

За цей час, окрім усього іншого, нам вдалося створити кілька десятків відео, які вразили та запам’яталися Вінниці, а деякі з них – усій країні. Нижче – вибірка найбільш знакових для Vежі роликів, створених нами для наших глядачів. У даній вибірці ми не керувалися кількістю переглядів, лайків та репостів, а виключно власним художнім смаком. Тож сюди потрапиили також і ті відео, які, на нашу думку, лишилися дещо недоооціненими.

Місто, де хочеться жити

Це перше “велике” відео, яке Vежа створила для Вінниці і про Вінницю. Ми довго випрацьовували концепт, ще довше працювали над оригінальною музикою, зрештою – зняли все за кілька десятків годин в режимі нон-стоп і потім ще цілу вічність монтували. Прем’єра цієї роботи відбулася під час головного концерту на цьогорічний День міста. За тим – у соціальних мережах, де відео сукупно зібрало понад 100 тисяч переглядів. Замало, як на нашу думку.

Ідея: Vежа

Сценарій, зйомка, музика, монтаж: HolstFilms

Вінницька вежа: історя в деталях

Наше перше анімаційне відео про Вінницю, а точніше про головний символ міста – вежу Артинова – привернуло велику увагу не стільки аудиторії, скільки фахівців, які досить високо оцінили цю роботу. Ми вдячні всім, хто посприяв у його створенні та анонсуємо черговий подібний “мультик”: вже протягом новорічний свят його першими побачать підписники нашої сторінки.

Ідея, сценарій: Андрій Качор

Анімація: Олександра Шипохвост

День міста

Одне з найперших і справді найбільш вдалих репортажних музичних відео Vежі за цей час. Це був день-марафон, коли наші оператори знімали просто під час пересування з однієї локації на іншу. Того дня навіть три відеографа Vежі не змогли охопити усі заходи, що відбувалися одночасно в різних місцях. Попри все, нам вдалося зробити справді захопливий відеопродукт, який переглянуло близько 30 тисяч людей.

Камера: Дмитро Гавриленко, Сергій Немировський, Дмитро Тищенко

Монтаж: Дмитро Гавриленко

Таємниці вінницьких підземель

Це перше, і поки що єдине “хорор”-відео від Vежі.) Яке, втім, мало на меті просвітницьку і промо-функцію: принадити і вінничан, і гостей міста відвідати щойно відкриту туристичну родзинку: катакомби під костелом капуцинів на вул. Соборній. З огляду на те, що наші матеріали про вінницькі підземелля переглянуло близкьо 100 тисяч людей, хотілося би вірити, що ми також дещо посприяли їхній популяризації.

Камера, монтаж: Дмитро Тищенко

Битва за “Вервольф”

На нашу думку – найменш оцінене з наших відео з огляду на кількість переглядів. Драматичний короткометражний відео-блокбастер про реконструкцію ймовірного бою під Вінницею та ставці Гітлера “Вервольф”: зйомки з повітря, з епіцентру “бойових дій” і чудовий монтаж.

Камера: Сергій Немировський, Дмитро Тищенко

Монтаж: Сергій Немировський

1919-ий: бій за українську Вінницю

Ще одна військово-історична реконструкція, цього разу – вже у середмісті Вінниці. На цих зйомках ми не використовували коптер, однак все одно мали кілька кадрів з повітря: мусили “зависати” з вікна останнього ярусу вежі Артинова. У той момент там саме стріляли та підпалювали димові шашки, було весело. А потім – було дуже складно підібрати під віедоряд відповідну музику, але, сподіваємося, ми таки вгадали.

Камера: Сергій Немировський, Дмитро Тищенко

Монтаж: Сергій Немировський

Відкриття головної ялинки Вінниці-2016

Ну і наостанок, раптом хто пропустив: наще зовсім нещодавне, коротеньке відео про відкриття ціьогорічної міської ялинки. Усім новорічного настрою, добра і щастя в наступному році!

Камера, монтаж: Сергій Немировський

У якийсь момент наша команда зрозуміла, що вінницькому медіа-середовищу найбільше не вистачає оперативного, художнього, технологічного, зрештою – якісного відеоконтенту.  Наразі ми беремо за дужки питання місцевого телебачення – це зовсім інший формат. Адже в нашому випадку йдеться про мотивуюче, надихаюче, красиве та емоційне відео, яке спонукає пишатися Вінницею, бачити, як вона розвивається, і з подібних роликів – черпати бажання допомагати місту ставати кращим.

Ми будемо вдячні всім нашим читачам і глядачам за ідеї та пропозиції щодо наших наступних відео робіт.

Позначки: , , ,

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією