ТОП-10 слів, з якими в українців асоціюється Вінниця: результати опитування

Сьогодні у Вінниці презентували нову Маркетингову стратегію міста, над розробкою якої 45 фахівців з різних галузей працювали понад два роки.

У результаті низки засідань, “світових кафе” та анкетувань як мешканців Вінниці, так і всієї країни, серед іншого було визначено також основні символи міста та слова, з якими Вінниці асоціюється у решти країни. Так, згідно з дослідженнями, було визначено ТОП-10 слів, які згадують українці, коли думають про Вінницю.

Фонтан

Слово “Фонтан” очікувано посіло перше місце серед асоціацій українців про Вінницю. “Місто фонтанів” – так люблять називати місто і чиновники зі сцен головних свят, і звичайні містяни.

“Королем” вінницьких фонтанів – і взагалі фонтанів всієї країни – однозначно можна назвати найбільший у Європі світломузичний фонтан “Рошен” на набережній Південного Бугу.

Читайте також: Сім’я Порошенка, The Hardkiss та “Антитіла” відкрили восьмий сезон фонтану “Roshen”. ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Roshen

Асоціація, яка посіла друге місце за популярністю також пов’язана з фонтаном, а водночас і з шоколадом та Президентом України.

Найбільша кондитерська корпорація країни має найпотужніші виробництва саме у Вінниці, а її засновник – також вінничанин, який посів головне крісло країни. Тож не дивно, що в українців Вінниця також асоціюється і з цим смачним підприємством.

 

Петро Порошенко

Замикає трійку лідерів слів-асоціацій сам Президент України, точніше – його ім’я. Поняття “вінницькі” вже міцно закріпилося в українському розмовно-політичному лексиконі.

 

Музей Пирогова

Музей-садиба видатного вченого завжди чи не найбільше приваблювала туристів у Вінниці (принаймні, до появи світломузичного фонтану).

Нещодавно музей з новою силою пробудив до себе інтерес українців: вперше за понад столітню історію, тіло самого Миколи Пирогова ребальзамували без допомоги москвичів. Як виглядає тіло вченого після оновлення – дивіться та читайте за посиланням.

 

Європейське місто

Не дарма очільник Вінницької ОДА на цьогорічному святкуванні Дня Європи пропонував визнати Вінницю хоча б тимчасовою Євростолицею – так само вважають і багато українців, які взяли участь в опитуванні.

Можливо, на це вплинув стабільний статус найкомфортнішого міста, можливо – швейцарські трамваї чи гучні святкування Дня Європи, але факт лишається фактом: Вінниця – це Європа очима українців.

 

Водонапірна вежа

Другу половину ТОП-10 відкриває водонапірна вежа на Європейські площі. Споруда, яка самими вінничанами визнана головним символом міста, помітна і для решти українців. Зокрема й тому, що має власні цікаву історію і зрештою – вона красива.

 

Чистота

Сьому сходинку рейтингу слів-асоціацій про Вінницю посідає чистота. У порівнянні з більшістю міст країни, зокрема й з обласними центрами, Вінниця справді може похвалитися чистими вулицями та дворами, і переважно вчасно вивезеним сміттям. Є чим пишатися!

 

Володимир Гройсман

Колишній міський голова Вінниці, з яким саме і пов’язують “європейський статус” міста, також у ТОП-10 слів асоціацій про Вінницю, поруч з Петром Порошенком.

А у зв’язку з обранням п. Гройсмана на посаду голови Кабміну, вочевидь ця ситуація посилюватиметься.

 

Трамвай

Вінниця тепер може пишатися не лише швейцарськими трамваями, котрі хвилина-в-хвилину приїздять на зупинки, але й власними ВінВеями. До речі, нещодавно дев’ятий ВінВей вийшов на маршрут у Вінниці.

 

Затишок

Почесне десяте місце у переліку слів-асоціацій про Вінницю посіло слово “затишок”. Вінниця в українців асоціюється з тихим, спокійним місто з нешвидким ритмом життя, де інколи відчуваєш себе… ніби на морі. А ще – з безпекою і звісно – цим самим затишком.

 

Нагадаємо, що під час підсумкового засідання щодо розробки маркетингової стратегії, також було оголошено, яка саме компанія розробить Вінниці новий логотип, слоган та бренд-бук.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору