ТОП-10 фото першого вінницького фестивалю вуличної їжі Vinnytsia Food Weekend

Сьогодні у Вінниці завершується другий день першого вінницького фестивалю вуличної їжі Vinnytsia Food Weekend.

Перший фест запам’ятається місту раптовим перенесенням дня його проведення у зв’язку з вибухами в Калинівці, не менш раптовим, але натомість приємним жовтневим сонцем, яке змінило “обложний” дощ. А ще – неочікуваним навіть для організаторів масовим напливом людей, і звісно – різноманітною, смачною, цінною та жаданою їжею, спробувати яку змогли лише найстійкіші, котрим вдалося вистояти півгодинні черги.

Фотографи Vежі разом з журналістами провели увесь день на фестивалі, і сьогодні ми публікуємо десять кращих фото, завдяки яким пам’ятатимемо Vinnytsia Food Weekend до наступного фесту, який має повторитися вже за кілька місяців.

На фестивалі можна було не лише смачно поїсти, але й зробити фото на згадку біля багатьох фотозон. Поза конкуренцію вочевидь була головна фотозона фестивалю, зроблена з дерева, хмілю, яблук та овочів.

Читайте також: Афробургери, равлики та Джек: у Вінниці розпочався перший Food Weekend. ФОТОРЕПОРТАЖ

Але головною на фестивалі, звісно, була їжа: наприклад, мідії, равлики та креветки, які дуже швидко скінчилися: вінничани поглинули молюсків вже у перші години.

Водночас найбільш популярними були все ж не морепродукти: черги в десятки людей збирали перед собою ятки з бургерами, чебуреками та іспанськими солодощами.

Читайте також: Чорний лимонад та відновлена віра в чебуреки: огляд хітів Vinnytsia Food Weekend. ФОТО

   

Офіційно фестиваль відкрився лише о 17:00 – саме там на сцені виступили його організатори. А під сценою стояли, танцювали або цілувалися десятки та сотні вінничан.

Читайте також: Наступний Vinnytsia Food Weekend відбудеться у квітні

Попри холод (але на щастя – не голод), фестиваль продовжився вечірньою програмою, де хедлайнером виступила одна з головних надій нової української сцени – гурт KADNAY.

Читайте також: Морозиво з перцем: гурт Kadnay став «десертом» першого Vinnytsia Food Weekend

Ми прощаємося з першим Vinnytsia Food Weekend та очікуємо другого фестивалю – більш насиченого та масштабного – вже навесні!

Фото Андрія Завертаного та Ольги Мірошниченко

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору