Тетерук: Вінниця найменше серед решти країни відчує скасування візового режиму

Запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС найменше буде відчутно мешканцями міста Вінниця. Про це заявив народний депутат України Андрій Тетерук під час засідання регіональної платформи розвитку місцевого самоврядування від Асоціації міст України, що зараз триває у Вінниці.

  • “За останні десять років Вінниця неймовірно прогресувала як місто і сьогодні надихає всю країну, мерів всіх українських міст приїжджати сюди і переймати досвід управління, бо він є корисним для всієї держави.

  • Вінниця на сьогодні є одним з найбільш європейських міст України, тому вінничани, можливо, найменше серед решти українців відчують переваги скасування візового режиму з ЄС, бо вони і так, вважайте, живуть в європейських умовах”, – сказав Андрій Тетерук.

Народний депутат висловив сподівання, що така ситуація не знизить рівень важливості отримання Україною безвізу в очах вінничан, тому що на його думку, Україна продемонструвала надзусилля на цьому шляху і досягла мети.

  • “Попри війну, попри багато системних проблем, і найтяжчу кризу в економіці та не лише за увесь період української незалежності, нам вдалося отримати рішення по безвізу і приєднатися в цьому до наших, зокрема, грузинських друзів та партнерів, які йшли до цього дев’ять років”, – зазначив парламентар.

У засіданні регіональної платформи розвитку місцевого самоврядування у Вінницькому РВ АМУ “Підвищення ролі місцевого самоврядування у системі публічного управління” сьогодні беруть участь мери низки міст Вінницької області, місьйик голова Вінниці Сергій Моргунов, голова ОДА Валерій Коровій, народні депутати Ю.М. Македон, А.А. Тетерук, О.В. Єднак, Г.В. Ткачук.

   

Під час засідання платформи учасники планують обговорити питання врегулювання земельного ринку в Україні, проблеми наповнення місцевих бюджетів та питання приєднання до міст обласного значення інших територіальних громад та виборів в ОТГ.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору