Тестовий виклик Uber у Вінниці відбудеться 29 серпня

Хоча офіційний запуск служби пасажирських перевезень Uber у Вінниці запланований на 31 серпня, вже завтра, 29 серпня, відбудеться тестовий виклик першого uber-таксі у нашому місті.

Так, виклик на Майдані Незалежності біля будівлі міськради о 10:30 здійснюватиме заступник міського голови Владислав Скальський.

 – Завтра я разом з представниками компанії Uber в Україні здійсню перший – тестовий – виклик таксі за допомогою системи онлайн-замовлення, і разом з менеджерами компанії ми пояснимо містянам, що це за служба, чим вона принципово відрізняється від решти сервісів викликів таксі та як це, власне, працює на практиці, – сказав Скальський в коментарі Vежі

Не дороге, небезпечне і російськомовне: огляд вінницьких таксі. ІНФОГРАФІКА

За словами заступника міського голови, рішення про прихід Uber саме у Вінницю приймало українське представництво компанії: офіційного погодження на рівні головного офісу в Сан-Франциско ще немає. “Однак українські менеджери Uber проаналізували ринок пасажирських перевезень в Україні і побачили у Вінниці великий потенціал”, – зазначає Скальський. На його думку, поява подібної компанії дозволить ліквідувати практику багатьох “традиційних” міських служб таксі, коли водії з тих чи інших причин “не хочуть” їхати на певні адреси.

Вінницькі таксі пообіцяли повністю перейти на українську мову

Окрім того, клієнт зможе обирати конкретного водія, орієнтуючись на його особистий рейтинг”, – підкреслив заступник мера Вінниці.

Додамо, що кілька днів тому у Вінниці запрацював офіційний офіс uberdrive – партнера компанії Uber за адресою: вулиця Соборна, 52. За інформацією про роботу в організації майбутніх водіїв запрошують звертатися саме за цією адресою у робочий час.

Скільки вже водіїв у компанії одного із найпопулярніших пасажирських перевізників світу працює у Вінниці – в Uber’і поки не називають. Однак, на сайті hotwork наразі відкрито три вакансії водіїв. Обіцяють 10 – 25 тисяч гривень заробітку в місяць.

UBER з’явиться у Вінниці в останні дні серпня

Нагадаємо, аби викликати машину служби Uber, необхідно встановити спеціальний додаток на смартфон: таксі можна викликати лише онлайн.

 

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору