Термін монетизації субсидій подовжили до 1 листопада

У вінничан є час до кінця місяця, аби подати заяви на відшкодування невитрачених кубометрів газу та кіловат електроенергії за опалення помешкань. Про це повідомляють в облдержадміністрації.

Нагадаємо, що це вперше в країні ввели монетизацію субсидії, тобто відшкодування за економлені взимку газ та електроенергію.

Раніше заяви про повернення коштів необхідно було подати до управлінь соціального захисту населення з 1 липня по 1 вересня. Однак, для тих хто не встиг цього зробити до початку осені, Уряд продовжив термін подачі на отримання коштів за економлені теплоносії до 1 листопада.

Монетизації за результатами попереднього опалювального сезону підлягає економія електроенергії в еквіваленті вартості 150 кВт та природного газу – 100 кубометрів.

Максимальна сума коштів, які можна отримати – 135 гривень  за зекономлену електроенергію та близько 700 гривень за зекономлений обсяг газу.

Для того, щоб отримати кошти треба звернутися до органів соціального захисту із відповідною заявою та вказати реквізити банківського рахунку або поштового відділення, куди можна перерахувати кошти.

Фото uain.media

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору