× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Тепловики погрожують продавати з аукціонів майно боржників

У Вінниці “тепловики” збираються арештовувати майно мешканців міста, які заборгували ВМТЕ за спожиті послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання. Нові кардинальні методи боротьби можуть почати застосовувати вже у червні. 

Як повідомляє прес-служба комунального підприємства “Вінницяміськтеплоенерго”, станом на 15 травня рівень розрахунку споживачів за послуги, спожиті в квітні, становить 42 %. Таким чином, враховуючи несплачені нарахування за квітень, сума боргу перевищує 143 мільйони гривень.

“Тепловики” пояснюють заради стягнення коштів зі злісних неплатників, змушені вдатися до радикальних дій. Нині, зазначили у ВМТЕ, вже є перші два “кандидати” – нежитлові приміщення, що можуть бути продані через аукціон. Нині тривають підготовчі дії, процес виконується державною виконавчою службою.

 

На початку червня вже будуть реалізовувати приміщення споживачів за борги перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго».

Так, крім відключень будинків від послуги з централізованого гарячого водопостачання, про які вже попереджено споживачів, та низки інших санкцій, серед яких: пеня, штрафи, судовий та виконавчий збір, втрата субсидії, заборона виїзду за кордон, буде накладено арешт на майно (транспортні засоби, гаражі, земельні ділянки, будівлі, споруди, кошти, які є на рахунках у банківських установах, цінні папери тощо), зокрема, як крайня міра, буде застосовано стягнення на майно боржника, а саме реалізація такого майна шляхом продажу на аукціонах – повідомляють “тепловики”.

Зазначено, що під таку санкцію може потрапити споживач, заборгованість якого перевищує 20 розмірів мінімальної заробітної плати (відповідно до Закону України «Про виконавче провадження»).

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору