“Тепло було, є і буде”: до Медмістечка відновили постачання тепла

Близько 12-ої дня ТОВ “Вінтеа” припинило теплопостачання до Медмістечка та 16 соціальних закладів на Хмельницькому шосе. В другій половині дня “Альтернативна теплова енергія” відновила постачання тепла.

Кілька днів тому від ТОВ “Вінтеа” надійшов лист до низки закладів, які вони облсуговували з повідомленням, що теплопостачання припиниться. Згодом з’ясувалось, що така ситуація склалась через конфлікт між ТОВ “Вінтеа” та “Альтернативною тепловою енергією” (Вінницяоблтеплоенерго).

Сьогодні, починаючи з 12-ої години “Вінтеа” припинили теплопостачання до низки лікарень та інших соціальних закладів, що розташовані на Хмельницькому шосе та в Медмістечку.   

  • Було прийнято рішення комунальним підприємством “Вінницяоблтеплоенерго” відновити опалення в Медмістечку. На даному етапі всі заклади перебувають з теплом. Тепло було, є і буде”, – розповів директор Департаменту житлового та комунального господарства Сергій Волков.

В другій половині дня теплопостачання було відновлено. Також пан Волков стверджує, що відповідні технічні можливості для надійного забезпечення теплом у “АТЕ” є.

  • В роботі перебувають два твердопаливних котла, тиск в межах норми. Ніяких зауважень, жодних технічних проблем”, – запевняє Олександр Корчунов, представник  “Вінницяоблтеплоенерго”.

Раніше “Вінтеа” та “АТЕ” виграли відповідні тендери на Prozorro на постачання теплової енергії. Зараз мова йде про те, що “АТЕ” може надавати свої послуги значно дешевше.

  • Це нове обладнання, зменшений штатний розклад, нові сучасні котли, – пояснює причину здешевлення Олександр Корчунов.

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору