Теплі під’їзди: у Вінниці замінюють вікна в багатоповерхівках

У Вінниці триває заміна вікон у під’їздах багатоповерхівок. Такі роботи виконують для того, аби зберегти тепло у будинку, адже близько 20% енергії витрачається саме через вікна. 

Цього року у під’їздах 35 багатоповерхівок замінили старі дерев’яні вікна на енергозберігаючі. Заміна відбувається на умовах співфінансування з міського бюджету (70% від всієї вартості) та мешканців (30%), повідомляє Вінницька міська рада.

Нещодавно вікна оновили у під’їздах будинків по вул. М.Шимка, 22 та вул. В.Порика, 2. Як розповів директор департаменту житлового господарства Роман Фурман, у багатоповерхівках міста вже декілька років планово замінюють старі вікна на металопластикові і щороку кількість замінених вікон збільшується.

– В тих під’їздах багатоповерхівок, де такі роботи проведені, мешканці уже відчули позитивний результат. Роботи по заміні вікон продовжуємо й надалі, – зазначив очільник департаменту.

Наразі старі дерев’яні вікна замінюють на енергозберігаючі у під’їздах будинків по вул.  С.Зулінського, 6,   вул. Келецька, 117, просп. Космонавтів, 60.

Фото – сайт ВМР

Головне фото – blog.trufanov

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору