Теплі батареї повертаються у вінницькі школи та садки: опалювальний сезон відновлюють

Різке похолодання змусило керівників вінницьких шкіл та дитсадків звернутися до «Вінницяміськтеплоенерго» з проханням поновити подачу тепла. На ранок 19 квітня теплопостачання вже відновлено у двох садочках та одній школі.

Нагадаємо, згідно із рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради, опалювальний сезон було завершено 31 березня. Проте, у заклади соціального характеру – таких як школи, садочки, лікарні та пологові будинки, – тепло подається до того часу, поки керівник закладу не наділшле відповідне звернення з проханням відключити теплоносії. Про це журналісту VежА повідомила прес-секретарка «Вінницяміськтеплоенерго» Юлія Петришена 

  • За два тижні після припинення опалювального сезону від теплопостачання відключилися 22 школи та сім садочків. Однак, температура різко знизилася і скоригувала цю ситуацію в зворотньому напрямку і вже сьогодні, 19 квітня, вранці стартувало підключення садочків і шкіл. Нагадую, що припинення подачі теплоносія відбувається відповідно до листів звернень керівників цих закладів, – наголосила Юлія Петришена

За її словами, питання відновлення подачі теплоносія населенню, то це вирішується на рівні органа місцевого самоврядування.

  • Буде вінницьким міськвиконкомом прийнято таке рішення – ми будемо подавати тепло. Технічно підприємство до цього готове, – сказала п. Юлія.

Додамо, що, згідно із прогнозами гідрометеоцентру, до суботи температура повітря у Вінниці та області передбачається не вище 8 градусів тепла за Цельсієм. У вихідні терометри покажуть температуру 12 градусів вище нуля. Нагадаємо, якщо середньодобова температура повітря протягом трьох днів нижча 8 градусів – це є законодавчою підставою для початку опалювальнго сезону.

Як повідомив заступник директора департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради Віталій Поричук, від населення наразі не надходило звернень про відновлення опалювального сезону.

  • Синоптики кажуть вночі про мінус три, а по факту там нуль градусів, а це суттєва різниця. Вдень же бачимо +10, тому говорити зараз про відновлення опалювалювального сезону ми не можемо. Поки ще лише одну добу спостерігалася темпеатура нижче восьми градусів тепла. Будемо монітирити ситуацію, – сказав Віталій Поричук.

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору