× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

TEDxVinnytsia шукає команду для організації весняної конференції

Команда TEDxVinnytsia отримала ліцензію і розпочинає підготовку до весняної конференції. Приєднатися до організації цієї події може кожен: заявки приймають до 12 грудня.

Про це організатори повідомили на своїй сторінці у Фейсбук. Зокрема вони зазначили, що в команду шукають однодумців, готових працювати над організацією події, а саме «формувати програму, шукати ідеї, варті поширення, запрошувати та готувати спікерів, файндрейзити (шукати та залучати нові ресурси – ред.), створювати контент та вести комунікацію».

Відтак, приєднатися до команди TEDxVinnytsia можуть ті, хто:
«є прихильником концепції TEDx і хоче не лише переглядати відео в мережі, а й бути частиною команди-творців івенту;
– готовий інвестувати час та зусилля pro bono задля розвитку локальної громади;
– вміє працювати у команді, на “ти” з дедлайнами та системністю;
– любить виклики та цінує креативність;
– має досвід у дизайні та маркетингу, фандрейзину, веденні сторінок у соцмережах, etc;
– любить організовувати івенти».

Усім, хто бажає приєднатися до команди, потрібно надіслати заявку на електронну пошту: info@tedxvinnytsia.com. В темі листа потрібно зазначити «Я – чудовий/а і хочу в команду TEDxVinnytsia», а у самому листі дати відповідь на три запитання:
1) Якою, на твою думку, є Вінниця для тебе, для України та світу?
2) Чому ти хочеш приєднатися до команди?
3) Що саме з твоїх компетенцій може допомогти організувати фантастичний івент?

Заявки приймають до 12 грудня.

TED (абревіатура від англ. Technology Entertainment Design; Технології, Розваги, Проекти) – відома щорічна конференція, присвячена «ідеям вартим поширення». Конференція TED славиться своїми лекціями (TED Talks), які спочатку були зосереджені на технологіях, розвагах та дизайні, але згодом включили також природничі науки, мистецтво, освіту, культуру, бізнес, глобальні проблеми та сталий розвиток. TED вперше відбувся в Монтереї (штат Каліфорнія, США) в 1984 році. З 2009 року TED проходить в Лонг-Бічі (Каліфорнія, США). TED розширився і тепер в нього входять міжнародна конференція TEDGlobal та конференція TEDIndia, медіа ініціативи, зокрема TED Talks та TED.com, та нагорода TED Prize. Перша подія у форматі TEDx в Україні відбулася 18 жовтня 2009 року в Києві під назвою «Що Україні потрібно сьогодні». Відеозаписи виступів (TED Talks) постійно публікуються на сайті TED.com, де їх можна безкоштовно переглянути (джерело – uk.wikipedia.org).

Читайте також: Повернення TEDx Vinnytsia: стовбурові клітини, лайки замість дипломів і світ, який радикально змінюється

Фото – зі сторінки TEDxVinnytsia у Фейсбук

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору