× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

TEDxVinnytsia 2019 шукає спікерів на конференцію у квітні

В квітні у Вінниці відбудеться конференція TEDxVinnytsia 2019. Наразі організатори шукають спікерів, виступи яких були б максимально корисними для аудиторії .

TEDxVinnytsia 2019 відбудеться 13 квітня в HUB “Місто змістів”. Цьогорічна вінницька конференція називатиметься “У просторах Задзеркалля”.

– Сучасну людину оточує безліч дзеркал – щодня ми заглядаємо в люстро, в екрани наших девайсів, дивимося на довколишніх людей як тих, від кого залежить наш власний образ. У цій мінливій добі ми шукаємо себе, і часто отримуємо зовсім різні картинки й відображення, потрапляючи у лабіринти свідомості так само, як колись це було з Алісою. Заплющте очі, затамуйте подих – ви у просторах Задзеркалля! – зазначають організатори у прес-релізі.

Читайте також: Повернення TEDx Vinnytsia: стовбурові клітини, лайки замість дипломів і світ, який радикально змінюється

Теми конференції стосуватимуться психології, бізнесу, технологій, комунікації, науки, дизайну та багатьох інших галузей. Аби забезпечити повне розкриття цих тем під час події, організатори шукають архітекторів, урбаністів, науковців та екологів. “Спікером може стати кожен, хто має ідею, варту поширення”, – вказують організатори. Виступ кожного спікера опублікують на YouTube-каналі TEDx Talks, де їх зможуть подивитись близько 17 мільйонів підписників.

Головною вимогою до спікерів TEDx є те, що вони не повинні рекламувати власні продукти, книги чи підприємства. Щоб стати спікером на квітневій конференції, необхідно заповнити анкету та пройти співбесіду.    

TED (Technology, Entertainment, Design) – неприбуткова організація, котра щорічно проводить конференції, присвячені „ідеям вартим поширення”. Виступи у форматі TED – це короткі, ретельно підготовлені доповіді провідних мислителів та діячів. Багато з цих виступів відбуваються на щорічній конференції TED у Ванкувері, Канада, на конференціях TEDWomen and TEDGlobal, а також на тисячі незалежно організованих TEDx подіях у всьому світі. Виступи доступні для вільного перегляду на сайті TED.com та інших джерелах. 

Відкриті і безкоштовні ініціативи для поширення ідей включають сайт TED.com, де щоденно публікуються нові виступи; TEDx, що надає ліцензії тисячам осіб і груп осіб, які організовують локальні ініціативи у стилі TED по всьому світі; програму TED Fellows , яка обирає інноваторів з усього світу, щоб підсилити вплив їхніх визначних проектів і заходів; освітню ініціативу TED-Ed

Слідкуйте за TED на Twitter, Facebook , Instagram, Snapchat (tedtalkshq).

Фото: TEDxVinnytsia

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору