Танцюють всі: вінничан вчитимуть кізомби та бачати на площі Гагаріна

У неділю для всіх охочих влаштують безкоштовний майстер-клас із запальних латино-американських та європейських танців: бачати та кізомби. Відбудеться захід на площі Гагаріна, перед Універмагом, біля кав’ярні “Чорна кішка білий кіт”. 

Танці open air влаштовує одна із танцювальних шкіл міста. Як стверджують організатори, усі присутні зможуть досхочу натанцюватися та показати свої вміння. Для “новачків” відбудуться у прямому розумінні покрокові майстер-класи.

  • Танцювальні open air – це звична практика не лише в інших країнах, але й практично у всіх імстах України. У Вінниці сальса, бачата та кізомба, на жаль, не надто широко розповсюджені. Метою нашого заходу є познайомити вінничан з соціальними танцями. Ми хочемо ждопомогти ти м людям, які давно хотіли танцювати, але все не наважувалися. Можна буде поспостерігати, а також поспілкуватися із професійними танцюристами, знайти відповіді на певні питання та обрати для себе найвдаліший танцювальний напрямок, – розповідає організатор Олеся Кулицька.

    Бачата – танець із Домініканської республіки, що також широко поширений у країнах Карибського басейну. Партнери танцюють дуже близько один до одного — це неодмінна умова бачати. Через тісний контакт з партнером різноманітності рухів у танці небагато, однак присутній сильний акцент на рух стегон. Бачата доступна всім, не залежно від віку, танцювального досвіду та фізичної підготовки.

    Кізомба – один із популярних жанрів танцю і музики, що бере свої витоки у Анголі на початку 1980-х років. Це чуттєвий, романтичний і досить сексуальний танець, музика  якого характеризується більш повільним і, як правило, вельми романтичним ритмом. Основними центрами поширення танцю кізомба є Франція та Португалія.

На майстер-клас рекомендують приходити у зручному одязі, вибирати взуття із низькими підборами. Олеся Кулицька також зауважила, що вперше танцювати у спідниці чи сукні може бути не зовсім комфортно, а тому дівчатам також рекомендують одягати джинси.

  • У цілому, такі танці роблять людей розкутішими та зближують їх. Дуже приємно бачити, як танцюристи змінюються буквально на очах. Вони стають більш вільними, розширюють коло знайомств та спілкування і завдяки цьому досягають успіхів у всіх сферах життя. Тому запрошуємо всіх ближче познайомитися із такими танцями, як кізомба та бачата і використати отримані знання на практиці.

Навчання розпочнеться у неділю, 18 червня. Бачату танцюватимуть о 17:00, а кізомбу – о 18:00. Участь безкоштовна, попередній запис також не потрібен.

Позначки: , , , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією