× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Ситуація в Калинівці контрольована, загроз для цивільних немає, – Міністерство оборони

Міністерство оборони повідомляє, що ситуація біля військових складів у Калинівці контрольована, загрози для цивільного населення немає. Водночас на місці загоряння трави сталося шість вибухів.

“Сьогодні, близько 11.30, черговими службами арсеналу було зафіксовано задимлення на ділянці підриву нерозірваних боєприпасів технічної території бази зберігання поблизу смт Калинівка, що на Вінниччині.

У зоні задимлення зафіксовано шість вибухів боєприпасів, вивезених на визначену ділянку раніше, для подальшої утилізації.

До місця події відбула оперативна група на чолі із першим заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил України.

Станом на зараз на території арсеналу працюють фахівці Державної служби із надзвичайних ситуацій, працівники Національної поліції та Військової служби правопорядку у Збройних Силах України. Триває локалізація місця займання.

За попередньою інформацією задимлення сталося через горіння близько двох гектарів сухої трави.

Загроз для військовослужбовців та цивільного населення, а також постраждалих осіб немає. Ситуація контрольована”, – ідеться в повідомленні

Водночас на сайті Національної поліції повідомляють, що “повідомлення про те, що на території військової частини пожежа, до поліції надійшло в 11.43 год. 11 вересня. На даний час ситуацію контролюють рятувальники, вогонь поблизу складів — локалізованийТимчасово обмежено рух автотранспорту біля військової частини. Поліція просить громадян не панікувати та не поширювати недостовірну інформацію”.

Нагадаємо, що у Калинівці біля Вінниці, в районі розташування артилерійських складів, мешканці помітили пожежу. В соцмережах місцеві повідомили про звуки поодиноких вибухів.

Фото Kalynivka.city

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору