× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Ситуаційний центр Вінниці переміг на конкурсі від Мінрегіону

На Всеукраїнському конкурсі від Мінрегіону вінницький Ситуаційний центр було визнано кращою практикою. Відзнаку отримали у галузі формування безпечного життєвого середовища.

Вінниця вже раніше отримувала нагороди на Всеукраїнському конкурсі від Мінрегіону. Зокрема, у 2014 та 2015 місто перемагало у номінації “Енергозбереження та енергоефективність”. Цього року презентувати себе на конкурсі “Кращі практики місцевого самоврядування” відправили Ситуаційний центр, повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Великий Брат стежить за Вінницею: у міськраді презентували Муніципальний ситуаційний центр

Нагадаємо, що муніципальний Ситуаційний центр було презентовано на початку 2018 року. Це перша в Україні міська система комплексного відеонагляду. Декілька сотень камер цілодобово та майже по всій Вінниці стежать за тим, що відбувається на міських вулицях, дорогах, пішохідних переходах.

Цей конкурс має на меті відібрати, відзначити та поширити кращі практики соціально-економічного розвитку територій. Це сприятиме підвищенню стандартів діяльності органів місцевого самоврядування та покращенню якості послуг, що надаються мешканцям громад.

Взагалі переможців визначали у трьох напрямках: “Практики розвитку, засновані на власних стратегіях, проектах та ресурсах”, “Інклюзивність регіонального та місцевого розвитку”, а також “Формування безпечного життєвого середовища”.

Диплом та відзнаку отримував директор департаменту ІТ-технологій Вінницької міської ради Володимир Романенко.

Конкурс організовує та проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) у партнерстві з Радою Європи, Українською асоціацією районних та обласних рад, Асоціацією міст України, Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад, Асоціацією об’єднаних територіальних громад.

Фото з сайту ВМР та архіву Vежі

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору