Святкують всі? Які установи Вінниці працюватимуть у новий вихідний 25 грудня

25 грудня – офіційний вихідний день. Для когось це дійсно радість, іншим не вистачатиме відпочинку в травні, адже 2 травня тепер – робочий день. Vежа вирішила дізнатись які установи не працюватимуть на католицьке Різдво.

Банки

Національний банк України на своїй сторінці в Facebook оголосив, що в понеділок, 25-го грудня, банківська система в нашій країні відпочиватиме. З вівторка всі банки знову запрацюють в звичному режимі.

Лікарні

В обласній клінічній лікарні ім. Пирогова по корпусах чергуватимуть лікарі, а от поліклініка не працюватиме.

Діагностичний центр та комунальні лікувальні заклади матимуть повноцінний вихідний. Як сказали в приймальні третьої лікарні: “Ми теж люди, у нас буде вихідний”. У всіх міських клінічних лікарнях та Центрі первинної медико-санітарної допомоги будуть чергові лікарі.

Вінницька обласна станція переливання крові також не працюватиме.

Міські та державні органи влади

Міська рада, Вінницька обласна державна адміністрація та їхні департаменти всім складом відправляться на відпочинок, а у Вінницькій обласній раді чергуватимуть начальники відділів. Як нам сказали в облраді, то звична практика у святкові дні.

Суди, податкова, Прозорі офіси, РАЦС, Управління Державної міграційної служби попередньо теж матимуть вихідний.

Бібліотеки та пошта

Бібліотеки міста не працюватимуть, як і в інші святкові дні.

Відділення Укрпошти теж зазвичай не працюють під час свят, але точної інформації їм ще не повідомляли. До прикладу, для працівників поштового відділення № 1 було сюрпризом те, що 25 грудня офіційний вихідний. Враховуючи, що пошта 7 січня не працює, то і 25 грудня теж, швидше за все, не буде.

Нова пошта повідомила про святковий графік на своєму сайті. 24 грудня відділення у Вінниці працюватимуть до 15:00, а 25-го за звичайним графіком.

 

Нагадаємо, що в листопаді Верховна рада підтримала законопроект № 5496 про святкування Різдва 25 грудня та 7 січня.

Фото: http://elle.ua/

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору