Святкування 80-річчя Вінницької філармонії перенесено. Програма концертів

У жовтні Вінницька філармонія святкуватиме своє 80-річчя. Насичена програма, багато цікавих музичних експериментів та зіркові вітання – ось що очікує на вінничан.

Спочатку планувалося, що 80-річчя філармонії святкуватимуть 1-го жовтня у Міжнародний День музики, адже саме цього дня у 1937 році розпочався перший концертний сезон, проте через події в Калинівці святкування перенесли на 21 жовтня.

Гала-концерт, котрий розпочнеться 21 жовтня о 16.00 складатиметься із двох відділень. Окрім, вже відомих вінничанам «Поділля» та «Аркати», на сцені зявиться новий Симфонічний оркестр і духовий бенд, а також спеціальні гості. В основному артисти виконуватимуть твори, які раніше не гралися у Вінниці. Ще одним сюрпризом стане обмін солістами між колективами, деякі із них готуються вийти в несподіваних амплуа.

  • Під час вечора відбудеться презентація книги про філармонію, до створення якої долучилися члени Національної спілки письменників України Михайло Каменюк, Вадим Вітковський та художник, член Національної спілки журналістів України Леонід Дідур, – розповідають організатори.

На глядачів очікують не лише мизичні сюрпризи, але й щедре частування національними стравами від ресторанів міста під час антракту.

Філармонійна зала цього року вкотре перетвориться на експериментальну творчу лабораторію з авторськими програмами, новими та знайомими іменами.

У першому відділені концерту виступить Симфонічний оркестр філармонії (художній керівник — заслужений діяч мистецтв України Георгій Курков, диригент Василь Журбенко), Квартет деревяних духових інструментів «Гальярда» (керівник — Ярослав Фіськов), академічний камерний оркестр «Арката» (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Георгій Курков).

У другому відділені можна буде побачити і почути Бенд симфонічного оркестру (керівник Борис Ісаков), Ансамбль солістів «Експромт» (керівник — Олег Прокопчук), в якому своєю степ-композицією поділяться дівчата із колективу Flame tap, а Еліна Мбані та Олександр Онофрійчук заспівають пісню Hit the Road, Jack. Завершить святковий гала-концерт Академічний ансамбль танцю «Поділля» (художній кервіник та головний балетмейстер — заслужений артист України Анатолій Кондюк, головний хормейстер — заслужений артист України Віктор Волков, керівник оркестру — Володимир Пиріг).

Загалом концерт триватиме до 19.00. Квитки у касах філармонії. У програмі можливі зміни. 

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору