“Святковий” похід проти грального бізнесу: вінницькі активісти влаштували черговий рейд. ФОТОРЕПОРТАЖ

Напередодні Нового року “Чорний комітет” влаштував черговий, цього разу “святковий” рейд проти грального бізнесу у Вінниці. Зайти до приміщення не вдалось, але активістів це не зупинило – зірвали банери та “прикрасили” стіни гаслами.

Близько тридцяти активістів розпочали свій третій цього грудня рейд з невеликою затримкою. Все ж таки свята. Зібравшись, молодики та кілька дівчат вирушили по вулиці Замостянській у напрямку одного з найстаріших представництв ігрового бізнесу у Вінниці. По дорозі активісти одягали балаклави, медичні маски, дехто перевдягнувся у Санта Клауса.

Читайте також: «Бо поліція нездатна»: вінницькі націоналісти атакували гральний салон на Київський. ФОТОРЕПОРТАЖ

На вулиці Академіка Янґеля поряд із тролейбусною зупинкою, де розташовується ігровий салон, їх вже чекала охорона. Активісти намагались проникнути всередину, але двері були зачинені. Вони обійшли приміщення з іншого боку – там теж усе зачинено.

Переконавшись, що всередину ніяк не потрапиш, вони почали зривати і різати банери та розмальовувати стіни аерозольною фарбою.

Охоронці ніяк не перешкоджали, тільки радили зняти маски і робити те все відкрито. Згодом вони сіли в автівку і поїхали. Тим часом на стінах грального салону з’явились гасла “Ганьба”, “Проти грального бізнесу”, “Автомати – це наркотик” та “З Новим роком”.

Перехожі цікавились тим, що відбувається. Одні гучно вітали хлопці зі святами, інші просто висловлювали підтримку. Якийсь чоловік спочатку подумав, що то черга до ігрового салону, та коли йому пояснили що відбувається, схвально кивнув і сказав, що “автомати зло”.

Коли активісти вже збирались йти розпочався снігопад та приїхала поліція. Патрульні привітались і запитали чому ніхто всередину не заходить. З’ясувавши, що двері зачинено, вони обмінялись контактами з координатором рейду і поїхали.

На цьому й закінчився “святковий” похід проти грального бізнесу. Як розповідали представники “Чорного комітету”, швидше за все, до вечора салон знову працюватиме. Та й зранку працював, але, схоже, що власників попередили про потенційний рейд. Нелегальні салони продовжують діяти по всьому місту, особливо не приховуючи свою діяльність.  

Читайте також: Знищити “ігровий наркотик”: у Вінниці активісти атакували черговий гральний салон

Фото Ольги Мірошниченко

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору