Святкове повернення в часі: в палаці Потоцьких влаштують новорічний бал

Палац Потоцьких в Тульчині стане святковою локацією перед Новим роком. Завдяки цьому місцева влада сподівається привернути увагу туристів та знайти кошти на реставрацію класичної будівлі.

Про нічну театралізовану виставу “Новорічний бал Потоцьких” повідомляє Zruchno Travel. Учасниками дійства стануть викладачі Тульчинського училища культури, працівники районного будинку культури та місцевий колектив бального танцю. Захід відбуватиметься 31 грудня. В разі успішного запуску такі вистави проводитимуться регулярно на замовлення туристичних агентств.

Покажемо історію Тульчинського палацу графа Станіслава Щенсного Потоцького у розрізі його приватного життя та пов’язаних з ним історичних персонажів: Софії, Жозефіни, Потьомкіна. Все це театралізуємо, передамо дух тієї епохи. Буде лунати жива музика – скрипалі-віртуози з оркестру при музичній школі. І буде бал Потоцького з Софією, – розповіла Любов Маслова, режисерка театралізованих вистав Тульчинського районного будинку культури.

Нагадаємо, що на території палацу в червні проводився OperaFest Tulchyn-2017.

Завдяки “Новорічному балу” облдержажміністрація планує привернути уваги туристів до палацу Потоцьких та зібрати кошти на його реставрацію.

Чим більше ми зараз будемо промотувати палац Потоцьких, чим більше туристів буде приїжджати до Тульчина, тим більшою буде зацікавленість інвесторів вкладати кошти у реставрацію, – зазначає начальник обласного управління культури і мистецтв Станіслав Городинський.

Читайте також: Що таке «Український Версаль» або чому OPERAFEST TULCHYN обрав палац Потоцьких

Також управління культури розраховує виграти грант сумою в один мільйон доларів від Євросоюзу. Ці кошти дозволять розпочати ремонт західного флігелю палацу, який на даний момент майже зруйнований.

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору