Світові хіти у власній інтерпретації зіграє квартет «Пагода» у Johnny Raw

Вінницький квартет «Пагода» грає відомі світові хіти в своїй інтерпретації. Па́года – це скрипка, альт, вокал, контрабас та перкусія, що в поєднанні утворює унікальність звучання.

Квартет був створений в 2015 році і його початковий склад був такий: Мельник Руслан — контрабас, Колісник Катерина — скрипка, Гречун Наталія — альт, Коренчук Іннеса — скрипка. Проте з часом гурт покинула «скрипка» Коренчук Інесса, а звучання поповнилося ударними та перкусією у виконанні Ігоря Рубахи.

 

23 вересня о 20.00 в ресторані Johnny Raw (ТРК «Поділля City», вул.Зодчих,2) «Па́года» зіграє новий репертуар в новому складі.

  • Ми граємо всесвітньо відомі хіти (Katy Perry\Coldplay\One Republic\Imagine Dragons\lorde\Lady Gaga\David Guetta\30 seconds to mars\Adelle\Daft Punk і ін.) в своєму аранжуванні. Також в нас є виключно і класична програма, але все таки більший акцент ставиться на кавери. На даний момент, в нас значно змінився репертуар і з’явився вокал. Взагалі ми виступаємо часто, деколи навіть 2-3 рази на день, але поки нас можна побачити на корпоративах та інших урочистостях. Але намагаємось розширювати поле і організовувати виступи в більш “відкритих” для людей місцях, – розповів ударник гурту Ігор Рубаха.

Квартет зізнається, що в майбутньому планує створювати власний матеріал, а поки запрошує всіх вінничан на безкоштовний концерт.

Позначки: , , , , , , , ,

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією