× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

#СвітОчимаСкрипаля: віртуоз Святослав Кондратів презентує у Вінниці нову програму. ВІДЕО

Святослав Кондратів відомий українським слухачам своїми музичними відео, які знімає у різних куточка планети. До Вінниці композитор-скрипаль приїде разом із проектом #СвітОчимаСкрипаля в рамках другого Всеукраїнського туру з новою програмою «МETEOPA».

Відомий український скрипаль-віртуоз, який працює в жанрі pop-violin, Святослав Кондратів вже вдруге відвідає Вінницю в рамках проекту  #СвітОчимаСкрипаля. Концерт відбудеться 5-го жовтня о 18.30 у приміщенні Вінницької обласної філармонії.

 

Цьогорічний тур має назву «МЕТЕОРА» ( з грецької μετέωρα» – «ті, що ширяють у повітрі»)  і присвячений місцю в Греції, що являє собою комплекс монастирів, розташованих на вершині скель. Саме тут відбувалися зйомки нового музичного відео скрипаля на однойменну композицію. Назву «МЕТЕОРА» матиме й другий альбом Святослава і саме на його підтримку скрипаль вирушає у свій другий Всеукраїнський тур.

– У програмі – нові композиції Святослава Кондратіва, його бездоганна віртуозна гра, заворожуюча енергетика і незабутні емоції, – пишуть організатори події.

Українському слухачеві Кондатів відомий в першу чергу музичними відео, які знімає у різноманітних куточках планети на авторські композиції.

 

– Ще до того, як почав писати музику для скрипки, побував у багатьох країнах на правах запрошеного скрипаля з музичними проектами. Був у Китаї, США, Центральній Азії, Канаді, Європі. Тож згодом, коли почав шукати можливості для зйомки музичного відео для своїх треків, згадав цей досвід. Першою вибрав Норвегію – країну фьордів і шалено красивої природи. Спеціально написав композицію з назвою «Fjord» і полетів знімати відео. Потім – Африка, Марокко з височенними дюнами та фантастичними пейзажами. До речі, в цій країні Голлівуд знімає безліч кінокартин, серед яких «Ісус з Назарету», «Гладіатор», «Шпигунські ігри», «Астерікс та Обелікс». Там я написав композицію «Дорога в дюнах». Потім були Венеція, Барселона, узбережжя Балтики та Атлантичного океану, – розповів композитор виданню «Погляд».

Кожен виступ Святослава це музична екскурсія, під час якої слухачі подорожують місцями, де побував композитор. Він розповідає про те, що його вразило та надихнуло у цих місцях, доповнюючи розповіді грою на скрипці та передаючи емоції,  які відчував.

Музичний досвід Кондратіва дозволяє йому поєднувати в своїй творчості будь-які жанри, міксувати безсмертну класику з сучасними стилями і напрямками. Музикант зібрав свій власний унікальний оркестр, пише і створює для нього аранжування і є його керівником і диригентом.

– Родзинкою колективу є його незвичайний склад, де симфонічна група при могутній підтримці естрадного бенду набуває чудового колорит завдяки українським етнічним інструментам. Це єдиний оркестр в Україні, який не переграє чужі хіти, а створює свої власні, – пишуть організатори.

Святослав Кондратів є випускником одних з найсильніших академічних скрипкових шкіл України – спеціалізованої музичної школи імені Соломії Крушельницької та Національної музичної Академії імені Миколи Лисенка. Музикант працьовува у багьох київських музичних проектах, а також очолював музичний гурт, який підтримував українську олімпійську збірну в Пекіні на ХХІХ Олімпійських іграх. Разом з етно-проектом об’їздив всю Америку і Канаду. Також грає в оркестрі проекту «Голос країни».

Квитки: 240 – 300 гривень. Наразі майже всі квитки на концерт розпродані.

Фото: Главком, відео – офіційна сторінка на youtube Святослава Кондратіва 

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору