× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Світлі вчинки” до свят: у Вінниці оголосили конкурс грантів для допомоги дітям та людям похилого віку

У Вінниці оголошено конкурс грантів “Світлі вчинки”, який вже став традиційним для нашого міста. В його рамках із наближенням новорічних та різдвяних свят вінничани мають можливість підтримати дітей, які опинились у важких життєвих обставинах, та людей похилого віку.

Як повідомляє організатор конкурсу, Благодійний фонд Подільська громада», максимальний розмір гранту складає 5 000 гривень. До участі у конкурсі запрошуються некомерційні та громадські організації, а також ініціативні групи міста. Вони можуть запропонувати той чи інший проект, який відповідає меті конкурсу, та отримати кошти на його втілення.

Метою конкурсу, що відбувається в рамках тематичного фонду “Одна копійка”, є допомога дітям, які перебувають у школах-інтернатах Вінницької області, дітям з малозабезпечених та багатодітних сімей, обдарованій молоді.

Як зазначається в описі конкурсу, пріоритетними напрямками є створення довгострокових проектів чи програм для мотивації до навчання та покращення показників навчання дітей, допомоги у виборі майбутньої професії, менторська підтримку дітей-вихованців сиротинців.

Також пріоритетними є проекти, що передбачають організацію якісного дозвілля та влаштування майстер-класів, тренінгів, культурно-розважальних програм, конкурсів, розваг, ігор для дітей та молоді, які перебувають в школах-інтернатах, дитячих будинках, лікарнях на території Вінницької області.

Тривалість проекту має становити від 1 до 2 місяців, а його реалізація має бути завершена до 31 січня 2019 року, звітний період триває до 20 лютого. Бюджет конкурсу (цього разу 10 тисяч гривень) складається з благодійного внеску Промислової групи Vioil та Вінницького олійножирового комбінату, а також коштів, зібраних мешканцями міста Вінниці через стаціонарні скриньки, що розташовані в магазинах, торгівельних центрах та аптеках міста.

Щоб взяти участь, необхідно підготувати і до 28 листопада подати заявку на грант за аплікаційною формую фонду «Подільська громада». Надсилати заявку потрібно на пошту Фонду: podolfond@ukr.net. Завантажити заявку можна за цим посиланням.

Працівники фонду консультують заявників та надають загальну інформацію, щодо написання проектів. Розгляд заявок та надання грантів відбувається під час засідання Експертної ради, до складу якої входять суспільні діячі міста Вінниці, фахівці, представники ЗМІ, члени та Наглядової ради фонду «Подільська громада».

«Метою конкурсу є активізація участі громадськості у соціальних проектах та створення сприятливих умов задля відчуття новорічно-різдвяних свят для дітей, молоді, людей поважного віку, сімей, які опинились в скрутних життєвих обставинах» – повідомляють організатори.

Контактні особи: Леся Найчук (телефон 067 491 6025) та Олена Данілова (телефон 097 61 311 5 та (0432) 61–20-72).

Нагадаємо також, що “Благодійний фонд “Подільська громада” існує у Вінниці вже 9 років. Нині це одна з найвідоміших та найбільш впливових неурядових організацій в місті та країні.

9 років позитивних змін у Вінниці: як влаштований та чим займається Фонд “Подільська громада”

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору