Суд відпустив на волю вінницького суддю, якого НАБУ звинуватило в хабарництві

Київський суд випустив на волю суддю Вінницької області Володимира Хитрука, раніше викритого детективами НАБУ та прокурорами САП в хабарництві. 

Як повідомляє портал “Слово і Діло”, таке рішення ухвалив суддя Солом’янського районного суду міста Києва, повністю задовольнивши клопотання прокурора САП

“Прокурор САП просив обрати Хитруку запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання з покладанням всіх передбачених КПК України процесуальних обов’язків: прибувати на першу вимогу; не відлучатися з місця проживання без дозволу; повідомляти про зміну місця роботи/проживання; утримуватися від спілкування зі свідками; здати на зберігання закордонний паспорт і носити електронний браслет. Суддя клопотання задовольнив.

Як відомо, детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП викрили суддю Хитрука на отриманні неправомірної вигоди в розмірі 20 тисяч гривень. Вказану суму він отримав від водія за непритягнення його до адміністративної відповідальності за фактом керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння й повернення йому вилученого посвідчення водія”, – ідеться в повідомленні.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору