Суд скасував черговий протокол патрульних проти активіста Вороновича. ВІДЕО

5 червня Вінницький міський суд закрив адміністративне провадження у резонансній справі проти активіста Дмитра Вороновича, якого в середині квітня жорстко затримали патрульні на вул. Київській.

Наразі йшлося про адміністративна провадження, котре стосувалося нібито неправомірної подачі водієм звукового сигналу на дорозі. Під час зачитання ухвали суддя Юрій Ковбаса зазначив, що немає жодних об’єктивних доказів вини водія окрім протоколу патрульних. Водночас, “зміст пояснень вказаних свідків спростовано продемонстрованими в судовому засіданні відеозаписом”, – сказав представник Феміди. Це вже черговий суд, який закриває відкриті поліцією провадження проти Вороновича та стає на бік активіста.

Нагадаємо, що в квітні водія Дмитра Вороновича грубо затримали поліцейські за те, що водій зробив патрульним зауваження. Під час затримання “копи” не представлялися і не показували службових посвідчень, били водія кулаками в голову та висловлювалися нецензурною лайкою. Дмитро Воронович кілька разів тікав від патрульних, однак ті його наздоганяли і зрештою в кайданках відвезли у відділок.

Після інциденту Дмитро Воронович дав ексклюзивний коментар Vежі, в якому звернув увагу на вірогідну підробку поліцейськими службових документів під час розслідування справи.

Нагадаємо, що 1 червня Вінницький апеляційний суд під час розгляду апеляції активіста Дмитра Вороновича, котрого поліція звинуватила у злісній непокорі патрульним, скасувала рішення попередньої судової інстанції та зобов’язала правоохоронців закрити провадження по справі. 

Як видно на відео із судової зали, суддя вважає, що в діях Дмитра Вороновича відсутній склад злочину, тобто водій не вчиняв злісної непокори працівникам поліції. Сьогоднішня ухвала в інтересах Дмитра Вороновича оскарженню не підлягає. Рішення суду присутні на засіданні активісти зустріли гучними і тривалими оплесками, а поліцейських, котрі полишали судову залу, проводжали вигуками “Ганьба!”.

За день до того активісти пікетували апеляційний суд з вимогою винести у справі справедливе рішення.

Відео Володимира Затайдуха

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору