× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Суд над педагогами, які побили іноземця та його неповнолітнього сина, вкотре перенесли

Сьогодні, 6 вересня, мало відбутися чергове засідання по справі Віталія Чукавіна та Андрія Дзядика – вінницьких педагогів, які минулого року побили громадянина ОАЕ та його неповнолітнього сина. Однак судове засідання вкотре перенесли – через зайнятість судді та відсутність експерта.

Як повідомила Vежі Юлія Пивоварова, секретар судового засідання, на час запланованого початку судового засідання (9:30) суддя Шидловський перебував у нарадчій кімнаті по іншому провадженню. Експерт, який викликався до суду для надання показань, перебував на час засідання у відпустці, тому також не зміг з’явитись.

Натомість, до суду з’явились обидва обвинувачених – Віталій Чукавін та Андрій Дзядик. Повідомляється, що вже узгоджена дата наступного судового засідання – 23 вересня 2019 року.

Нагадаємо, що йдеться про випадок, що стався у Вінниці на початку липня 2018 року. Тоді двоє чоловіків – Віталій Чукавін та Андрій Дзядик, зробили зауваження громадянину з Еміратів за те, що той палив у недозволеному для цього місці. Розмова переросла у бійку.

Ферас Аль Хурані та його неповнолітній син (який намагався заступитись за батька) отримали серйозні тілесні ушкодження: у батька вибито три передні зуби, лікарі діагностували струс мозку, закриту черепно-мозкову травму, у нього пошкоджене перенісся, видно садна на тілі. У його 16-річного сина також струс мозку, синець на шиї і психологічна травма. Нападниками виявилися нетверезі педагоги вінницьких освітніх закладів.

Пізніше виявилось, що постраждалий тривалий час допомагав українським військовим проходити реабілітацію в Об’єднаних Арабських Еміратах. Як розповіли знайомі родини журналісту Vежі під час одного з судових засідань, “Ферас від початку війни допомагав нашим, українським військовим. Українська громада в Арабських Еміратах з початку війни в Україні, об’єдналася та створила проект, в рамках якого бійців забирали на реабілітацію до Еміратів. Перші поїхали хлопці з ампутаціями. Бійці поверталися в Україну і могли почати нове життя. Так ці волонтери змогли допомогти їм”.

Дещо пізніше у мережі Фейсбук з’явилось відео, де Чукавін особисто в коментарі місцевому активісту зазначає, що зробив зауваження саме “громадянину арабської національності”, який за словами Чукавіна був напідпитку. Журналісти Vежі поспілкувалися із волонтерами, а також із директоркою школи, де викладав Чукавін (його звільнили “за власним бажанням одразу після інциденту). Про це читайте в матеріалі “Араб забажав крові”: вінницький вчитель, який побив іноземця, вважає жертвою себе. ВІДЕО

Відео – ТСН, youtube

Фото з архіву Vежі

Читайте також: Погана техніка: вінницький суд не зміг повністю дослідити докази у справі побиття іноземця педагогами. ФОТО

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору