× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Суд на Вінниччині відмовився розглядати справу проти священика-прихильника сепаратистів

Немирівський міський суд Вінницької області не взяв до розгляду адміністративний протокол, складений на священика Української православної церкви Московського патріархату Дмитра Курмоярова.

Нагадаємо, що уродженець Росії Курмояров в лютому цього року публічно закликав українців публічно демонструвати та використовувати сепаратистську символіку, заборонену українським законодавством. Заклик викликав широкий резонанс в Мережі, на нього відгукнулися адміністратори великих вінницьких фейсбук-груп, які підтримали ідею представника Московського патріархату.

Проте як повідомляє “Депо”, суддя Тетяна Слободяник, відмовилася взяти до розгляду поліцейський протокол. На її думку, ця справа підлягає поверненню для дооформлення до Немирівського відділення поліції ГУНП у Вінницькій області.

“Статтею 221 КУпАП визначено категорії статей, які уповноважені розглядати суди. Разом з тим, наведена норма закону у чинній редакції не містить в переліку статей, які повинен розглядати місцевий суд, статтю 173-3 КУпАП. Тому суд позбавлений законом можливості розглянути дану справу і вважає за необхідне повернути до Немирівського відділення поліції ГУНП у Вінницькій області”, – так обґрунтувала своє рішення суддя.

Курмояров по центру

Так своєю постановою суд повернув матеріали справи у поліцію “для належного дооформлення”.

Нагадаємо, що у Вінниці досі не можуть притягнути до відповідальності та визначити міру покарання Алісі Виноградовій, яка ще в листопаді минулого року спалила в центрі Вінниці декоративний трамвай.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору