Створити простір для студентів: АПР презентувало нову урбан-ідею для Вінниці. ГРАФІКА

“Агенція просторового розвитку” оприлюднила чергову ідею в межах проекту “30+1” ідея для Вінниці”. Цього разу йдеться про створення мережі локацій для студентської активності у місті, зокрема про облаштування майданчиків, розташованих поруч зі студентськими гуртожитками.

“Ідея – олюднення простору. Пропонується облаштувати шість майданчиків засобами сучасного урбандизайну. Проект націлено на створення середовища для змістовної творчої активності студентської молоді”, – ідеться в дописі на фейсбук-сторінці АПР.

Авторами проекту є урбаністи й архітектори Тетяна Волошина, Анастасія Гаврилюк, та Олександр Коротких.

 

Нагадаємо, що це вже десятий проект, оприлюднений Агенцією в межах проекту “30+1” ідея для Вінниці”. Раніше урбаністи пропонували створити штучні острови від набережної “Рошен” до острова “Кемпа”, реалізувати інтерактивний проект на честь “Щедрика” та облаштувати яблуневий сад на території музею-садиби Коцюбинського.

Також АПР опублікувала ідею перетворення площі Гагаріна і створення зимового саду на території Літнього театру в Центральному парку.

Пізніше вінницькі урбаністи висловилися за створення канатної дороги над головною вінницькою річкою та облаштувати набережну вздовж Бугу.

Останні два проекти невдовзі винесуть на всенародне голосування, і його переможець отримає щонайменше три мільйони гривень на реалізацію. Детальніше про це читайте в матеріалі: “Канатна дорога чи реконструкція набережної: у Вінниці оберуть кращий проект, який отримає три мільйони на реалізацію”

 

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору