Створити нові змісти: у Вінниці громадські організації об’єднаються у Мережу “Місто змістів”

26 липня 2018 року о 16:00 в приміщенні “Хаб Вінниця”, що на вул Пушкіна, 11 відбудуться Установчі збори Мережі  «Місто змістів». 

За повідомленням  Організаційного комітету   збори буде проведено з метою створення громадської спілки “Мережа організацій громадянського суспільства” та обрання керівних органів Мережі, метою якої є створення  нових якісних змістів для міста на базі для платформи Hub «Місто змістів» 

Для участі в  Установчі Збори потрібно до 23 липня 2018 року:

–  заяву про вступ до громадської спілки;

– документ (протокол, наказ тощо), що підтверджує рішення керівного органу організації щодо членства в Мережі та делегування представника/ці на участь в Установчих Зборах з правом голосу;

– копію свідоцтва про державну реєстрацію ОГС та Статут.

Оригінали вищезгаданих документів необхідно надати організаційному комітету під час реєстрації на Установчі Збори 26 липня 2018 року.

– Ознайомитися з драфтом Статуту  Громадської Спілки «Мережа організацій громадянського суспільства «Місто змістів» та до 23 липня 2018 року надати пропозиції та зауваження у формі коментарів до гугл-документу.

Звертаємо Вашу увагу, що організація може делегувати кандидата/ку до складу Координаційної ради Мережі ОГС “Місто змістів”, заповнивши до 23 липня 2018 року дану форму

Усі деталі можна дізнатися за номером +38068-3392020,  у  Хабі на вул. Пушкіна 11 та ТУТ.

Діяльність Мережі «Місто змістів» спрямована на розбудову і розвиток міста Вінниця, зокрема шляхом удосконалення платформи Hub «Місто змістів», у рамках якої мешканці, представники міських співтовариств, організацій громадянського суспільства, Вінницької міської ради та бізнесу матимуть можливість дискутувати про місто, обмінюватися досвідом, долучатися до місцевих процесів прийняття рішень, генерувати ідеї, ініціювати проекти і отримувати підтримку у їх реалізації.

Нагадаємо, що 27 січня 2018 року NGO Hub розпочав свою роботу у тестовому режимі.  На  зустрічі «У Хабі про Хаб» представниками 52 організацій громадянського суспільства було сформовано Тимчасову Координаційну Раду, завданням якої було розробити стратегічні документи розвитку “Хаб Вінниця”.  З того часу Хаб прийняв у себе 122 заходи: публічні консультації, презентації, тренінгів, круглих столів, благодійних аукціонів та вечірок, засідань, ночей кіно тощо. У цьому багатофункціональному просторі організаторами заходів виступили близько 60 інституції громадянського суспільства, 4 комунальні підприємства ВМР і 4 департаменти ВМР. Загалом, майже 5000 осіб як з України так і з інших країн світу відвідали заход у Хабі.

 

Установчі збори Мережі будепроведено у рамках проекту «Місто зі змістом: простір комунікації та партисипації» за сприяння Проекту “Партнерство для розвитку міст” проміс / pleddg

Читайте також: Як винайшли гвинтівку Мосіна і чому нею досі воюють: у Вінниці розкажуть про зброю часів Української революції

Автор: Леся Качор

Поділитись публікацією
Вгору