Студенти-іноземці у Вінниці розроблятимуть відеоігри для віртуальної реальності

7-17 липня у Вінницькому національному технічному університеті відбудеться освітній курс GameWave: Create your VR.

Як повідомляє прес-центр ВНТУ, організаторами літнього навчання виступили студенти ВНТУ як члени всеєвропейської ради технічних університетів BEST (Board of European Students of Technology).

GameWave: Create your virtual reality – це близько 30 годин лекційних та практичних занять з розробки відеоігор для віртуальної реальності. Слухачі курсу – студенти з Австрії, Бельгії, Естонії, Ісландії, Іспанії, Росії, Румунії, Сербії, Туреччини та Польщі.

Спочатку учасники вчитимуться основам геймдизайну, принципам роботи з ігровим рушієм Unity, правилам дизайну графіки у відеоіграх та азам роботи у геймдев-команді.

Здобуті знання та навички студенти показуватимуть на своїх проектах, які презентуватимуть по закінченню навчання. За даними головного сайту BEST, ціна курсу – 36 євро.

На сайті також можна знайти інформацію, як вінницькі студенти запрошували на літнє навчання іноземців до Вінниці:

  • Ми пропонуємо вам зануритися в неймовірний світ розробок ігор й опанувати все необхідне, щоб розпочати свою стрімку кар’єру в світі відеоігор. І це все в неймовірній атмосфері нашого прекрасного міста фонтанів, безкінечної радості. Поєднатися з неперевершеною українською природою і прекрасною екзотичною культурою, насолодитися легендарними українськими літніми ночами, наповненими співами солов’я, скуштувати неперевершені українські страви.

А ось таким було відео-запрошення:

Фото detector.media

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору