Студентів Вінниці кличуть на загальноміське прибирання

Вже наступного тижня, у понеділок, влаштують акцію “Студентська молодь Вінниці за чисте довкілля”. Активна молодь разом із представниками Муніципальної поліції прибиратиме місця загального користування. 

Якщо дозволятиме погода, то прибирати у парках, скверах, берегах річки та у місцях загального користування будуть у понеділок, 2 квітня. Таку акцію у Вінниці проводять вже не вперше і щороку після зими активісти із різних навчальних закладів збирають тонни сміття, повідомляє Вінницька міська рада.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Автошини, скло і меблі: 200 мішків сміття з набережної Бугу зібрали вінницькі студенти

– Студенти усіх навчальних закладів можуть долучитися до прибирання міста. Усім, хто виявить бажання робити своє місто чистішим, ми дамо різнокольорові пакети для збору сміття, щоб одразу сортувати відходи. Наприклад, в пакети синього кольору збиратимуть пластик, який потім буде перероблено на щось корисне, – розповідає заступник начальника Муніципальної поліції Віталій Чигур.

Окрім цього, у Вінниці до Дня довкілля, який відзначають у третю неділю квітня, будуть проводитися загальноміські суботники. Загалом увесь наступний місяць буде присвячений збереженню навколишнього середовища, а тому акція “Студентська молодь Вінниці – за чисте довкілля” та інші заходи до Дня довкілля триватимуть у місті до кінця квітня.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору