× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Студентам пропонують написати статтю і виграти до 13 тисяч гривень

В Україні розпочався конкурс студентських робіт, де можна виграти грант або стипендію на навчання до 13 тисяч гривень. Участь у ньому можуть взяти студенти 2-6 курсів з будь-якого ВНЗ України, контрактної чи бюджетної форми навчання.

Організатори конкурсу, хостинг-провайдер «HyperHost.UA», зазначили, що для участі потрібно лише написати статтю, що відповідала б загальній тематиці конкурсу – «Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій». Водночас теми робіт можуть стосуватися як економіки, так і маркетингу, управлінської діяльності, технічних наук тощо.

Серед основних вимог такі:
– обсяг статті не має перевищувати 3000 слів (до 6 сторінок);
– робота має містити аналітичні дослідження, висновки та конкретні рекомендації по вирішенню питань/проблем;
– потрібно дотримуватись наукового стилю викладу інформації;
– і щоб текст був унікальним (не публікувався раніше).

Відтак, студентам, які хочуть поділитися своїм баченням розвитку країни, та здобути досвід наукових досліджень, потрібно написати роботу і надіслати її експертам до 5 грудня 2018 року. Вже 6 грудня вони остаточно визначать 10 кращих робіт, а 15-го відбудеться їх захист і остаточне визначення переможців.

За третє місце організатори обіцяють 3,5 тисячі гривень, за друге – 7,5 тисяч гривень, а переможець отримає 13 тисяч гривень (+3 тисячі гривень нагороди його науковому керівнику, якщо такий буде).

Детальніше з умовами конкурсу та вимогами до наукових робіт можна ознайомитися ТУТ

*В журі конкурсу буде представник Міністерства освіти і науки України.
**Ціль конкурсу – фінансова підтримка обдарованої молоді України в її прагненні навчатись та змінювати майбутнє нашої держави.

Фото – angelrull.com

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору