× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Студент з Вінниці здобув четверте місце на математичних змаганнях у Парижі

Вінницький студент Максим Стойко виборов четверте місце у складі української збірної на ХХ Кубку Європи з розв’язування логічних математичних задач, який відбувався з 17 по 27 травня у Парижі, Франція. Також, цього року студент зайняв перше місце на Всеукраїнському фіналі змагань.

Як повідомляє прес-центр Вінницького національного технічного університету, за результатами трьох етапів змагань Україна з двадцяти однієї гри отримала дев’ять перемог і дванадцять поразок, зайнявши четверте місце за рейтингом. Таким чином, наша команда обігнала одну команду з Франції, Німеччини та двох команд з Тунісу. Також, в рамках Кубку, Максим Стойко брав участь в індивідуальних змаганнях — Hex (4 місце серед 10 учасників) і Mathador (8 місце серед 25 учасників).

— Велика честь представляти свою країну на міжнародному рівні, адже це велика відповідальність, хотілося виступити гідно і я вважаю, що у нашої команди це вийшло, — каже Максим.

Крім цього, Максиму вдалося погуляти Парижем і побачити відомі архітектурні пам’ятки, такі як Ейфелева вежа, Лувр, Нотр-Дам де Парі та інші.

— Часом навіть не віриться, що збулася мрія, адже вдалося відвідати Париж, зануритися в атмосферу цього прекрасного міста і побачити його найвизначніші пам’ятки. І, звичайно ж, піднятися на вершечок Ейфелевої вежі, — ділиться враженнями студент.

Головне фото: зі сторінки прес-центру ВНТУ

Читайте також: Вінничанка отримала “бронзу” на марафоні у Північній Ірландії
Читайте також: Вінничанка здобула престижну європейську премію за дослідження в сфері фізики елементарних частинок

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору