STOP «річкам-смердючкам»: екоакція у Вінниці шукає волонтерів

У суботу, 8 липня, вінничан запрошують приєднатися до прибирання Віннички. Цього року вже вп’яте збиратимуться небайдужі до проблем малих річок у місті.

Загалом волонтери почали свою активність у 2014 році. Відтоді провели понад 20 таких акцій чистоти.

  • Зараз вирішили також зробити «Громадський простір на березі річки Вінничка» і подалися на конкурс пітчінг-проектів, – розповіла координаторка проекту «Врятуй малу річку. Вінниця» Людмила Сломінська. – Побачили, що лише акції прибирання себе вичерпали, тому хочемо з громадянами, які там живуть, зробити такий простір, щоб більше людей долучалися до відновлення малих річок.

Доступна хімія та екстрим для людей на візках: у Вінниці почали обирати кращі пітчинг-проекти

Зазвичай 10 постійних учасників таких прибирань намагаються зробити власними зусиллями все, аби річка не перетворилася на «річку-смердючку», де б збиралися лише сміття та алкоголіки.

Вінничка – ліва притока Південного Бугу та третя за довжиною  мала річка міста – 13 кілометрів.

Останній раз на Вінничці проводили екоакцію місяць тому. За цей час там поросла трава, яку хочуть скосити, а заодно і прибрати “нове” сміття.

  • Шукаємо волонтерів. Приєднатися може будь-хто, – каже Людмила Сломінська. – У нас є рукавички, граблі та пакети для сміття. Його, до речі, там небагато. А от за можливості можна взяти косу, садові пилки і ножиці, аби позбутися зарослів.

Аби приєднатися до прибирання можна написати ТУТ або за телефоном 0937321929 (Людмила Сломінська).

Час та місце прибирання: 11:00-14:00, вулиця Привокзальна, 28 (біля Лівобережного центру зайнятості).

Фото з Facebook-спільноти «Врятуй малу річку. Вінниця»

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору