× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Сто кілометрів на роверах для фану: вінничан запрошують на “Закрутку по-вінницьки”

22 вересня у Вінниці стартує п’ятий велосипедний марафон “Закрутка по-вінницьки. Соточка”. У стокілометровому заїзді буде одразу чотири категорії учасників, зокрема, вперше передбачена група для любителів “NextBike”. Учасникам обіцяють супровід мотоциклістів, точки з легким перекусом на шляху та “фестиваль кави” на завершення.

Як повідомляється в анонсі заходу, “Закрутка по-вінницьки” відбувається вже п’ятий рік. Цьогоріч ініціативна група організаторів (Критична маса Вінниця та ГО “Вінниця Мобільна”) намагалася створити умови, аби кожен з учасників міг проїхати свої сто кілометрів, навіть якщо вони для нього перші.

“Закрутка по-вінницьки” у 2017 році

Підкреслюється, що марафон є фановим заходом і спрямований в першу чергу на пропаганду здорового способу життя. Змагальна складова присутня, але не є пріоритетною для організаторів.

Чотири категорії учасників та два заїзди

Цьогоріч передбачено одразу чотири категорії учасників: “Шосе”, “МТБ+”, “Фан” та “NextBike”. Так, категорія “Шосе” – для велосипедистів, які братимуть участь за правилами Українського Аматорського Туру (УАТ – об’єднання організаторів шосейних велогонок для аматорів заради спільного рейтингу гонщиків, правил та розвитку любительського спорту). Спортсмени у цій категорії за результатами загального заліку марафону отримають бали рейтингу УАТ.

В категорії “МТБ+” (гірські та кросові велосипеди – авт.) спортсмени також увійдуть до загального заліку, але не отримають очки рейтингу УАТ. Організатори підкреслюють, що в категоріях “Шосе” та “МТБ+” буде розділення учасників за віковими категоріями (мінімальний вік учасників – 19 років). Щоправда, якщо в залікові реєструється менше 5 учасників (однієї вікової категорії – авт.), вони будуть об’єднані з іншими віковими групами на розсуд організаторів. Перелік вікових категорій та інші деталі організації веломарафону можна знайти у правилах заходу.

Результати ще двох груп – “Фан” та “NextBike” (для учасників на велосипедах однойменного велопрокату) будуть відображатись у загальній таблиці, але за них не будуть нагороджувати медалями. Щоправда, як повідомив Vежі Олександр Царевський, учасників від категорії “NextBike” будуть відзначати окремими призами. Зареєструватись на веломарафон можна ТУТ.

 

Спершу, о 10:00 запланований святковий достартовий заїзд всіх учасників від Європейської площі. А вже 10:30 запланований старт спортсменів “Шосе” від трикутнику за авторинком. Після цього, о 10:35 стартуватимуть всі інші категорії велосипедистів.

А вже на фініші, біля ТЦ “PlazaPark” на спортсменів чекатиме польова кухня, атракції від монахів ордену св.Шимона та “фестиваль кави” з представництвами вінницьких кав’ярень. Організатори також сподіваються, що буде змога встановити сцену.

  

  

Маршрут

Довжина маршруту складатиме 100 кілометрів. Організатори сподіваються, що цьогоріч можна буде попердньо стартувати із центра міста, від Вежі Артинова. В цьому випадку учасники одною групою доїдуть звідти до офіційного місця старту марафону – трикутника за авторинком (поворот на Порпурівці).

Звідти велосипедисти проїдуть маршрутом Нова Прилука – Калинівка – Мізяків – Вінниця (ТРЦ “Plaza Park”). 

Відкриття фінішу заплановано біля ТРЦ “Plaza Park” (вул. Келецька, 117-Б) о 12:30.

Вартість участі та розклад марафону

Заїзд цьогоріч передбачає до 400 учасників. Вартість участі буде залежати від часу реєстрації:

300 грн – до 15 серпня;
350 грн – до 31 серпня;
400 грн – до 18 вересня
500 грн – на місці старту.

Також окремо сплачується мед.страховка у розмірі 20 грн (якщо не має діючої). Також обов’язково в графі “коментар” прописувати прізвище та ім’я учасника і за що здійснюється оплата (наприклад, “Каденсов Микита стартовий, страховка”). За бажанням можна додати кілька гривень в якості благодійного внеску на розвиток події.

Організатори звертають увагу, що учасники без велошоломів, полісу медичного страхування, з встановленими лежаками на велосипеді і без підписаної розписки про відповідальність до участі в змаганні допускатись не будуть. Стартовий внесок при цьому не повертається.

Кожен з учасників отримає стартовий пакет з номерком, наліпкою закрутки, сувенірним магнітом, роадбуком, талоном на харчування на фініші, дипломом та медаллю фінішера.

Розклад марафону (можливі зміни, які будуть оголошені на місці старту, під час інструктажу):

8:00 – 8:30 площа Європейська: формування команд волонтерів на КП в Новій Прилуці, Калинівці, Мізякові. Інструктаж команд КП;
8:10 – 9:50 площа Європейська: Відкриття реєстрації, підготовка старту;
9:50 – 9:55 площа Європейська: Інструктаж учасників вело марафону;
10:00 площа Європейська: Старт святкового велопробігу містом до місця технічного старту (за авторинком/поворот на Порпурівці);
10:20 прибуття до місця технічного старту (трикутник за авторинком/поворот на Порпурівці);
10:30 Старт категорії «Шосе»;
10:35 Старт категорії «МТБ» та «Фан»;
11:00 Відкриття КП Нова Прилука;
11:30 Відкриття КП Калинівка;
12:00 Відкриття КП Мізяків;
12:30 Відкриття Фінішу (ТРЦ Plaza Park);
13:00 Нагородження переможців в категорії «Шоссе»;
14:00 Нагородження переможців в категорії «МТБ»;
14:30 Закриття КП Нова Прилука. Звіт про проходження учасників;
16:00 Закриття КП Калинівка. Звіт про проходження учасників;
16:30 Закриття КП Мізяків;
17:30 Закриття фінішу.

Святковий велопробіг велосипедного марафону “Закрутка по-Вінницьки. Соточка” розпочнеться 22 вересня, о 10:00 на Європейській площі (реєстрація з 8:00). Технічний старт першої категорії – о 10:30, від  трикутнику авторинком/повороту на Порпурівці. Онлайн реєстрація – за посиланням.

Фото та відео – Vежі

Як вінницькі велосипедисти їздили на “Закрутках” у попередні рази, читайте в наших наступних матеріалах:

Читайте також:

У Вінниці відбулися наймасовіші велозмагання “Закрутка по-вінницьки”. ФОТОРЕПОРТАЖ

Закрутили без сонечка: ТОП-150 найкращих фото із “Закрутки по-вінницьки”-2017

 

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору