Стейк зі ската, алко-морозиво та устриці за 80 гривень: у Вінниці триває фестиваль вуличної їжі. ФОТО

У той час як дехто вважає, що дощ став на заваді святкування Дня міста, в подібній погоді є певні переваги.

Наприклад, фестиваль вуличної їжі, який зараз триває в Центральному парку, мало не вперше став досить доступним. Не в сенсі цін (позаяк деякі страви подорожчали навіть у порівнянні з попереднім фуд-фестом), але черги стали меншими і придбати можна швидко практично будь-що.

Загалом нинішні фуд-фест мало чим відрізняється від попередніх: як і локацією (все відбувається навколо Водограю), так і асортиментом. Водночас нам вдалося знайти деякі цікавинки, яких раніше ми тут не бачили. А ще варто відзначити можливість розрахуватись карткою або pay-pass – раніше такої можливості не було.

Так, майже на вході можна побачити ятку з морозивом. Однак морозиво тут просте не все – є і алкогольне. Так, за порцію малини з віскі треба заплатити 85 гривень, є ще й шоколадне з ромом. Продавчиня пояснила, що алкоголю в морозиві – всього 5%. Звичайне морозиво коштує 65 гривень.

В ятці “Ялта” як завжди – морепродукти, однак не кожного разу можна зустріти на фуд-фесті устриці в мушлях. Продаються вони за 80 гривень штука – недешево, особливо якщо згадати, що навіть на Хрещатику в Києві є місця, де вони коштують втричі дешевше.

Неподалік від устриць на ятці ресторану “Канапе”, окрім вже звичних для них равликів, цього разу лежить цілий… скат. Ми навіть не відразу зорієнтувалися, що це за темно-сіра істота розкинулася на столі. Ската продають у вигляді стейків, які тут же смажать на грилі – по 80 гривень за 100 грамів. “Шматочки в нас по 110-120 грамів – є сенс спробувати”.

Окрім таких делікатесів є тут і звичайні бургери (по 90 гривень), пиво від “Голодної Качки” і “Бюро” по 30 гривень (так само, як і сидр), “Дядюшка Сем” продає креветки по 100 гривень за 100 грамів, плову можна поїсти за 60 гривень за порцію, а ребра продають по 200 гривень “за смужку”.

Нагадаємо, що фестиваль вуличної їжі триватиме ще сьогодні і завтра, 9 вересня. Детальніше про цьогорічний фестиваль читайте в нашому вчорашньому огляді.

Як Вінниці святкує День міста – читайте тут.

Повну програму свята можна переглянути за цим посиланням.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору