Стартап школа Sikorsky Challenge влаштує Дні Інноватики у ВНТУ

11-13 вересня Стартап Школа «Sikorsky Challenge» (ВНТУ) розпочинає Дні Інноватики в Україні. Стартує низка заходів круглим столом в понеділок у Вінниці, далі форуми відбудуться у Дніпрі, Маріуполі, Харкові та Києві.

Плануються круглі столи для регіональної бізнес-еліти та навчання для тих, хто має інноваційну ідею для бізнесу або прагне нових знань, знайомств та досвіду.

“На круглому столі ми обговоримо можливості інноваційного розвитку Вінниці, – розповідає Костянтин Коваль, керівник Стартап Школи «Sikorsky Challenge». – Запрошені представники міської влади, університетів і шкіл, бізнесу, багатьох ІТ-компаній, будуть і гості з-за кордону, зокрема з Ізраїлю. Вхід вільний”.

У Вінниці відкрили «конвеєр стартапів» Sikorsky Challenge: заявки вже приймають у ВНТУ

Перший захід в рамках Днів Інноватики у Вінниці – круглий стіл «Розвиток стартап-руху України» – відбудеться 11 вересня з 14:30 до 16:30 у приміщенні залу ректорату Вінницького національного технічного університету (Хмельницьке шосе, 95, головний адмінкорпус, ауд. 210). Під час заходу представлять минулорічні проекти-переможці, а також відбудеться обмін досвідом щодо розвитку інноваційної діяльності у різних сферах економіки та у різних країнах. Мета заходу: визначити регіональні особливості для розвитку інновацій та сформувати дорожню карту для запуску нових бізнес-моделей.

12-13 вересня містян запрошують на інтенсивний майстер-клас «Startup Mastery» – Basic level. Заняття проводитиме Ігор Пеєр, міжнародний фахівець в галузі ведення ІТ-бізнесу, засновник і генеральний директор Open Innovation Incubator «Be Next IT». Навчання ґрунтується на напрацьованій методиці, яку успішно апробовано у Національному технічному університеті України «КПІ», а також у Ізраїлі та Азербайджані.

Майстер-класи проходитимуть у вівторок та середу з 15:00 до 19:30 на базі ВНТУ. До участі запрошуються ті, хто має ідею для стартапу або прагне отримати базові знання для побудови та розвитку бізнес-проекту. За підсумками майстер-класу «Startup Mastery» – Basic level, команди і проекти, які покажуть позитивний розвиток, будуть запрошені на наступний рівень майстер класів «Startup Mastery» – Bronze level у Києві (на базі КПІ).

Щоб потрапити на навчання до Стартап Школи, необхідно заповнити анкету за посиланняям: http://bit.ly/2gI16Co. За результатами анкетування оргкомітет проведе відбір 50 учасників, які навчатимуться безкоштовно, завдяки спонсорській підтримці бізнес-середовища Вінниці. Подання анкет триває до 9 вересня. Відбір та інформування учасників – до 10 вересня.

Автор: Тетяна Панкратьєва

Поділитись публікацією
Вгору