× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Електронна старовина: у Вінниці виступить Kyiv Ethno Trio

7 квітня о 20.00 в молодіжному центрі «Квадрат» (Театральна, 15) відбудеться концерт Kyiv Ethno Trio, які у своїй творчості поєднують старовинні етнічні інструменти з електронними процесорами, гітарами та електро-скрипкою.

Київ Етно Тріо гурт, який створив Максим Бережнюк — фольклорист, співак традиційних українських пісень, виконавець на традиційних українських духових інструментах. З сольними концертами він виступав у багатьох містах України, а також за кордоном (Литва, Чехія, Швеція, Німеччина, Франція). Він має більш 150 українських традиційних духових інструментів у своїй власній колекції — це окарина, телинка, пан-флейти, дримби, дудук, кавал, ріг, коза (українська волинка).
Тепер Максим зі своїми друзями, мульти-інструменталістами Орестом Крисою та Володимиром Пономарьовим створив Київ Етно Тріо.

— Це унікальні фольклорні мелодії  та пісні, які Максим знайшов і записав у фольклорних експедиціях по селах України. Але це не буде чистим фольклором, це враження сучасної людини в глобалізованому світі. Ви будете занурені в атмосферу давньої і сучасної української музики, — пишуть організатори в анонсі.

Організатори додають, що композиції гурту — це яскраві звукові картини, що занурюють слухача в атмосферу давньої та сучасної української музики.
Слухати тут:
https://soundcloud.com/kyivethnotrio

Організаційний внесок у день концерту – 100 гривень.

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору