× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Стало відомо, коли і де відбудеться цьогорічний AIR ГОГОЛЬFEST

Цьогоріч міжнародний фестиваль сучасного мистецтва AIR ГОГОЛЬFEST відбудеться у Вінниці упродовж 18-20 жовтня на території заводу «Кристал».

Цьогоріч міжнародний фестиваль сучасного мистецтва AIR ГОГОЛЬFEST відбудеться у Вінниці упродовж 18-20 жовтня на території заводу «Кристал». AIR ГОГОЛЬFEST відбувається у рамках проекту GogolFest Inoculation – нового проекту від команди фестивалю ГогольFest, метою якого є згуртувати міста в Україні за допомогою мистецтва та здійснити мрію про «нову Україну».

“Традиційно, фестиваль включатиме театральну, музичну, візуальну, освітню та дитячу програми. Родзинками театральної програми стануть вистави від німецького та швейцарського театру, українського незалежного театру.

Спец подією на цьогорічному фестивалі стане опера-реквієм «IYOV» від режисера Влада Троїцького та за участі музично-театральної формації NOVA OPERA. Відзначимо, що у 2018 опера-реквієм «IYOV» увійшла до ТОП-10 опер світу”, – ідеться в прес-релізі.

Сучасне мистецтво – це те, що дозволяє перезбирати себе як особистість, поглянути на себе та світ навколо під незнайомим досі кутом, відкрити в собі нові «кімнатки». Сучасне мистецтво – це про те, хто ми та коли живемо. Це можливість оновлювати прошивку власного «я».

AIR ГОГОЛЬFEST 2019 – це про Вінницю як активного гравця на культурній мапі країни та всього світу. Про Вінницю, яка через мистецтво здобуває собі нове «повітря», нові змісти для повсякденного життя.

Як нагадують організатори, минулого року у Вінниці успішно відбувся тизер фестивалю, а цього року команда ініціаторів фесту обіцяють повноцінний фестиваль сучасного мистецтва Air ГогольFest. Незмінною ж залишилась мета проведення фестивалю: підтвердження статусу Вінниці як одного із культурних центрів України, розвиток та поширення власної айдентики міста, українські й міжнародні мистецькі колаборації та створення нового конкурентного українського продукту.

Організатори також обіцяють потужну музичну та нічну програми. Хедлайнерів музичної програми команда фестивалю оголосить найближчим часом. Нічна програма отримала назву GogolNight та відбудеться у найкращих традиціях вечірок від GogolFest.

 

Історія фестивалю:

17-18 листопада 2018 року у м. Вінниці відбувся тизерний проект фестивалю міжнародного сучасного мистецтва Air  GogolFest протягом двох днів та однієї ночі.

В рамках фестивалю Центр сучасного мистецтва «ДАХ» презентував свої найкращі, відомі у всьому світі, продукти: виступ кабаре-гурту DakhDaughters,  соціального рейв-бенду «ЦеШо» та виставу «Парадокси злочину» – драму абсурду від режисера Влада Троїцького.

На фестивалі в рамках театральної програми було представлено австрійську мультидисциплінарну виставу “Bauhaus Tanzt”, а також проект театральної колаборації України, Німеччини та Великої Британії “TRANZYT”.

Air  GogolFest версії 2018 року у цифрах:

7000 відвідувачів

150 учасників

50 художників

25 музичних виступів

4 театральні події

5 перформансів

30 освітніх зустрічей

 

Офіційний сайт: http://airfest.live/

Соцмережі:

Facebook:https://www.facebook.com/airfest.live

Instagram: https://www.instagram.com/air.gogolfest/

Telegram: https://t.me/airgogolfest
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCsPMzA1AEME5F2qCfT5wBgw

Офіційне афтермуві фестивалю: https://youtu.be/QTapF354924

Фестиваль відбувся завдяки: Український культурний фонд, Вінницька міська рада, Благодійний фонд «Подільська громада», Центр сучасного мистецтва “Дах”, Громадська організація «Мистецьке об’єднання «ПЛАЙ».

Читайте також: 

Кращі фото Air ГогольФест-2018 у Вінниці

Чудо на Кристалі: що створив Air ГогольФест у Вінниці

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору