× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Стало відомо, хто виступить на відкритті нового сезону фонтану «Рошен»

Вже 20 квітня у Вінниці відбудеться грандіозне відкриття світломузичного фонтану Roshen. Новий сезон відкриватимуть гурти Kozak System, Фома & Мандри, ТіКа також Тарас Чубай та “Плач Єремії”, Марія Бурмака та Тарас Петриненко. 

Про це повідомили у прес-службі Фонду Порошенка. Концертна програма під назвою “Ми – Україна!” розпочнеться о 19:00. Про дату його відкриття та графік роботи фонтану стало відомо ще 1 квітня.

Зазначимо, що минулого року фонтан запрацював 21 квітня. Тоді перед вінничанами зіграли “The Hardkiss”, “Без обмежень” та “Антитіла”, а почесними гостями тоді стала перша леді України, дружина Президента Порошенка – Марина Порошенко та її син, народний депутат Олексій Порошенко.

 

Унікальність цього проекту Roshen полягає в тому, що фонтан використовує воду “живої” ріки. Для встановлення фонтана були проведені роботи з розчищення русла річки Південний Буг. Використання “технології зимівлі” стало ще однією особливістю проекту: в зимовий період конструкція фонтана занурюється під лід, на дно річки Південний Буг.

Читайте також: Сім’я Порошенка, The Hardkiss та “Антитіла” відкрили восьмий сезон фонтану “Roshen”. ФОТОРЕПОРТАЖ

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору